Hei hei

Jūlijs jau ir garām, bet mēs turpinām sparīgi mīt pedāļus, jo klimats to ļauj pavisam noteikti darīt! Bet mēnesis ir pagājis un apkopojam starprezultātus!

Sievietes:

1. Gunta Lankovska - 3219,88 km

2. Evita Šinketa - 2651,77 km

3. Sintija Ozoliņa - 2379,33 km

Sieviešu konkurencē pirmās divas vietu ieguvējas mēneša laikā ir nosargājušas savas pozīcijas. Gunta joprojām ir stabila līdere apsteidzot Evitu par aptuveni 600 km, kas ir samērā liels atrāviens un redzēsim vai Evita spēs apsteigt. Trijniekā mums ir "ielauzusies" arī Sintija ar iespaidīgiem diviem tūkstošiem km. Nedaudz apsteidzot iepriekšējā mēnesī Unu, tā ka vēl nav zināms, kas finišēs kā 3. Gunta ir ļoti azartiska braucēja, brauc gan ikdienas, gan arī garas distances. Arī Evita ir ikdienas velobraucēja un azartiski organizē dažādus tematiskus izbraucienus uz dažādām vietām. Arī Sintija ikdienā izmanto velosipēdu pilsētā un arī dodas garākos izbraucienos ārpus Liepājas. Kopumā ņemot jāsecina, ka sievietes ir ļoti aktīvas braucējas. Tas priecē. Tad aiziet - pēdējā velo vasaras mēnesī!

Vīrieši:

1. Zigmunds Lauris - 4647,71 km

2. Imants Priede - 3271,52 km

3. Aldis Eglītis - 3170,04 km

Zigmunds no otrās vietas ir pakāpies uz pirmo, kur apsteidz iepriekšējā mēneša kopvērtējuma līderi Markusu, kurš šomēnes vairs nav pirmajā trijniekā. Zigmunda kontā jau ir iespaidīgi nepilni 5 tūkstoši km. Suuuuper! Pirmajā trijniekā ir ielauzies Imants, kurš pēc pirmā mēneša nebija. Imants ir sen zināms aktīvs Liepājas velobraucējs, kurš ikdienā sēžas uz velosipēda dodoties darba un citās gaitās. Imantam velosipēds ir galvenais transportlīdzeklis, protams, Imants arī piedalās izturības braucienos un ceļo. Aldis ir saglabājis 3.vietu vīriešu konkurencē - tātad stabils braucējs. Zigmunds ar Aldi, spriežot pēc endomondo braucieniem, ir aktīvi šosejas braucēji. Protams, velosports tas ir apsveicami un super. Aiziet.

Noteikti jāatgādina, ka visiem, kas veikuši vairāk par 2600 km ieskaite ir viena, kopēja - vīrieši un sievietes.

Visi, kam ir mazāk par 2600 km un vismaz veikti 250 km un tie ieradušies uz apbalvošanu - piedalīsies loterijā, kur tiks izlozēts liels daudzums vērtīgu dāvanu karšu no mūsu atbalstītajiem.

Jāpiemin ari tas, ka esam noslēpuši jau 2 pasākuma suvenīrus jeb "slēptos priekšmetus", kuru atrašanā visātrākie bija: Inga Krūtaine un Evita Šinketa (kopā ar Vita Ļaudama). Prieks par ašu reakciju un to, ka pasākums kādam arī sagādā suvenīru, kas atgādinās par pasākumu. Kāds tas izskatās var redzēt zemāk rakstos.

Tātad, pēdējais mēnesis jau ir sācies! Atliek tikai braukt, braukt ikdienā un novērtēt to labsajūtu ko sniedz velosipēds ikdienā!

Aiziet!

SLĒPTAIS PRIEKŠMETS Nr. 2 (apraksts)

"Liepājas velo vasara 2018"

Tas atrodas: vieta, kur saprot un gaida velosipēdistu un noteikti pacienās to. Pacienās? Jā! Brauc ar velo aptuveni 10 km ārpus vēju pilsētas (no Rožu laukuma mērot), atrodi vietu kur gaida un pacienā velosipēdistu, nosauc paroli un tiec pie „Liepājas velo vasara 2018” kolosālā suvenīra. Vietas nosaukumā ir ietverts kaut kas velo tēmai tuvs...

Ak, jā – atrodot to vietu neaizmirsti ieiet telpā un pateikt paroli: „Ar velosipēdu ikdienā”

Un ja būsi pirmais – tiksi pie suvenīra un garda pārsteiguma no jaukās vietas!

Negaidi – velosipēdam „pa rorēm” un aiziet!


SLĒPTAIS PRIEKŠMETS (apraksts)

"Liepājas velo vasara 2018"

Tas atrodas pludmalē. Pa vidu tam, kā sauc šo vietu, šo pilsētu! Tieši vidū, zem tā, skaties un meklē smiltīs! 

Atradi, ieliec bildi kopā ar to, sevi un velosipēdu pie sava velobrauciena "endomondo", saņem punktus kopvērtējumā! Atradumu paturi sev!  
Dalies ar to savā laika joslā facebook un ietago "Velo-Redele"

TEV JĀATROD:


"Liepājas velo vasara 2018"   Jūnija rezultāti:

Laiciņš vasarā ir padevies silts un dalībnieki to izmanto krājot km un dodoties visur kur vien iespējams ar velosipēdu! Braucam...braucam!

Kopā dalībnieki veikuši jau nepilnus 96 000 km. Tas ir labs rezultāts! Perfekti! Jo velosipēds ikdienā ir pats labākais transportlīdzeklis, pats, pats pats labākais! Un mēs zinām kāpēc, vai ne!? Nu bet tagad par rezultātiem:

Sievietes:

1.Gunta Lankovska - 1679.04 km

2.Evita Šinketa - 1084.08 km

3.Una Niedre - 970.44 km

Vīrieši:

1.Markuss Ozols - 1522.33 km

2.Zigmunds Lauris - 1493.77 km

3.Aldis Eglītis - 1473.29 km

Velo-Redele komentārs: Kopvērtējumā redzam, ka līdere ir Gunta, visvairāk km! Pat čaļiem nav tik daudz! Super Gunta! Gunta šogad ir šī gada pārsteigums mums organizētājiem un priecājamies par tik aktīvu velobraucēju - vairāk kā pusotrs tūkstotis mēnesī! Lūk kā! Kopumā gan čaļiem ir vairāk km, kas arī bija gaidāms, bet visumā esam priecīgi par tik labiem rezultātiem un par to, ka daudzi tiešām, ikdienā, brauc ar velosipēdiem! Sieviešu ieskaitē, Gunta ir pārliecinoša līdere, neapšaubāmi, bet čaļiem veiktie km ir līdzīgi un situācija daudz neatšķiras. Šogad Markuss kā sāka tā arī turpina būt līderpozīcijā, jebšu, velosportistu terminoloģijā - dzeltenā krekliņa īpašnieks. Markuss ir ikdienas velobraucējs un jau vairākus gadus piedalās izaicinājumā - šogad redzam, ka viņš ir apņēmības pilns uzvarēt! Aiziet Markus! Jūtam, ka pēc 2.mēneša būs izmaiņas, jo nelielā attālumā ir daudzi nopietni velobraucēji! Evita ir ļoti aktīva ikdienas velobraucēja, organizē lieliskus braucienus un popularizē velobraukšanu, mums prieks par Tevi - super! Una ir ikdienas velobraucēja un ne pirmo gadu piedalās izaicinājumā, mums liels prieks par to!  Zigmunds līderos ir pievienojies pirmo gadu, prieks par to! Redzam, ka viņš brauc tālu un daudz - super! Aldis izaicinājumā ir ne pirmo gadu, brauc daudz un tālu, ceram, ka redzēsim apbalvošanā! Nu re, par visiem mums ir prieks!

Protams, ikdviens no dalībniekiem mums ir pats svarīgākais! Jo bez Jums nebūtu pasākuma, bez Jums nebūtu lieliski pavadīts laiks uz velosipēda, lai, izmantojot to, ikdienā padarītu pasauli mums apkārt draudzīgāku un tīrāku. Daudzās un vērtīgās balvas tiks izlozētas starp tiem dalībniekiem, kas nebūs uzvarējuši ieskaitē, tā ka iespējas ir ikvienam, kas pa visu vasaru noripos 250 km! Aiziet!

Vēl arī priekšā ir trīs slēpto priekšmetu atrašanas disciplīna un citas "piedevas" pasākumam, kas to padarīs tikai interesantāku!

P.s. Skaidrībai - rezultātu apkopojumā nav iekļauta (Zane Grava - brauc Jelgavā) un Rolands Eihmanis (nenoņem drošības uzstādījumus, tātad, nepiedalās ieskaitē).


Jau 5. gadu Liepājā vasara ir īpaša!   Jo notiek - "LIEPĀJAS VELO VASARA 2018"!!!! Izmaini savu ikdienu un brauc ar velo visur!


Izlasi nolikumu:     NOLIKUMS

Endomondo izaicinājums:   IZAICINĀJUMS

Reģistrējies zemāk esošajā formā!

Aizpildi un esi viens no "Liepājas velo vasara 2018"

Reģistrācijas dati tiek iesniegti biedrībai "Velo-Redele", kas ir atbildīga par to uzglabāšanu. Dati ir nepieciešami, lai noteiktu sacensību uzvarētāju, identificēt to, sazināties balvas saņemšanas gadījumā un pasniegt balvas. Dati netiek un netiks nodoti trešajām personām, tie netiks izmantoti citiem mērķiem, kā vien šeit norādītajiem.


*

*

*

*

*


Atklāšanas pasākums 31.maijā plkst. 18:30 pie "Liepājas olimpiskā centra".
Papildus informācija par pasākumu: Facebook - "Velobums".

Pasākums ir "Liepājas velo vasara 2018" ievadpasākums, kurā norisināsies ar velosipēdiem saistītas aktivitātes un būs iespēja saņemt papildus informāciju par pasākumu, reģistrāciju.


0
.

 .