"Liepājas velo vasara 2019" apbalvošana bildēs.

Jau sesto gadu noslēdzās Liepājas aktīvākais un ilgākais pasākums ar divriteņiem.

Pasākuma mērķis ir motivēt katru ikdienā vairāk izmantot videi draudzīgu transportlīdzekli - divriteni. Aktuāla tēma ir klimata pārmaiņas pasaulē un šis pasākums ir tāds, kas tieši atbilst tam, lai mēs vairāk par to domātu un rīkotos.

Liels paldies dalībniekiem un atbalstītājiem.

Par foto liels paldies Nadīnei Lazdupai.

Jā...ir jau gandrīz pusnakts.

Izskatīju visas bildes kas bija fočētas foto konkursam.
Vadījos izteikti un vienīgi pēc "Like" skaita bildēm.
Uzvarējušas ir abas šīs bilde un zīmīgi vai sakritība, ka tās fočējis ir viens un tas pats cilvēks - Inga Krūtaine!
Zirdziņi piedalās konkursā - daba, bet suņuks - velo un daba, pilsēta utt. Suņukam fonā ir divritenis, kas to ierindo pie velo konkursa.
Suņuks ir viennozīmīgi populāra bilde jo savāca 104 "Like"un "Love" emocijzīmes.
Zirdziņiem tika 18.
Katram attēlam ir dziļa morāle - zirdziņi ir ieinteresēti - a kas te notiek?
Suņuks ir bezgala labsirdīgs, slapjš un mīļš radījums.

Inga Krūtaine - apsveicam - Tev ir talants!


Fināl - rezultāti!

Un sākumā - paldies Jums - dalībnieki! Gan tiem, kas piedalās katru gadu, gan tiem, kas pirmo reizi vai otro reizi. Paldies. Paldies par to, ka ikdienā pārvietojaties ar divriteni. Un par to, ka patīk pārvietoties ar divriteni.

Pēc dienas precizēšanas publicējam rezultātus, pēc kuriem pasniegsim balvas un diplomus.Bija nelielas nianses, kuras pielabojām, tās kuras bija lielākas, pārbaudīju. Mūsdienu informācijas laikmetā daudz ko piemirstam, neizdarām, neizlasām - tāda ir dzīve! Tāpēc ir laiks pielabošanai, precizēšanai.

Kad kaut kas beidzas - kaut kas sākas - tāda ir paruna. Liepājas velo vasara 2019 ir beigusies, atliek apbalvot (motivēt) aktīvākos un izlozēt foršās balvas starp tiem, kas nobraukuši 250 km un vairāk. Balvu ir daudz, gandrīz visas esmu sagādājis, pēdējās rīt saņemšu. Būs interesantas balvas, jo ir dažs labs atbalstītājs, kura balvas pat mani pārsteidz! Tās visas tiks Jums, Jums, kas ir tie, kas mūsu pasauli cenšas sargāt pārvietojoties zaļi. Un ikdienā.

Šogad kaut kas man sanāca, kaut kas īsti nē, bet no katras lietas gūstu pieredzi, ko pilnveidot nākamgad un esmu pie atziņas, ka nākamgad kaut kas kardināli mainīsies. Tā, lai būtu interesantāk! Jums. Un tiem, kas vēl nav izlēmuši par labu divritenim ikdienā.

Tad nu zemāk ir rezultāti. Pēdējie un neapstrīdamie. Tiekamies piektdien! Kur? Zemāk ir informācija par apbalvošanas vietu un laiku.

LIEPAJAS_VELO_VASARA_GRAND_FINAL-2.xlsx


Rezultāti. Liepājas velo vasara 2019!

Atkal jau 3 mēnešus garais, aktīvākais un foršākais pasākums ikvienam, kam ir divritenis ir noslēdzies!

Pasākums, kur nav noteikti sākuma un beigu laiki katru dienu, pasākums, kurā rīkotājs un izpildītājs ir katrs pats dalībnieks, pasākums, kura vietu, laiku un sabiedrotos nosaki Tu pats, pasākums, kurš MOTIVĒ ikdienā kā transportlīdzekli izmantot divriteni. Pasākums, kas apvieno visus citus pasākumus!

Vasara bija lieliska, dalībnieku fotoattēli, kas pievienoti braucieniem ir skaisti. Rezultāti priecē, it īpaši tas, ka daudzi no dalībniekiem divriteni tik tiešām izmanto ikdienā. Tas ir super! Pasākums ir izdevies un darīšu visu lai nākamgad tas notiktu atkal.

Rezultātus Jūs redzat pielikumā esošajā tabulā, jāpiemin, ka īpaši sīva konkurence bija sieviešu ieskaitē, kur uzvaru noteica tikai 10 punktu pārsvars.

Apskatiet rezultātus un ziņojiet ja ir kas neprecīzi.

Protams, divritenim nav sezonas, kas saka ka ir, tas to neizmanto ikdienā. Braucam ikdienā un mainām savu ikdienu un pasauli. Mazās lietas paveic lielus darbus. Un jā, ķeros pie "Liepājas velo ziema 2019" organizēšanas.

Aiziet - nododam Jums vērtēšanai "Liepājas velo vasara 2019" rezultātus!

Paldies, ka piedalījāties!

Mārtiņš, "Liepājas velo vasara 2019" organizators, biedrība "Velo-Redele".Čau

Esmu saskaitījis un apkopojis "Liepājas velo vasara 2019" rezultātus, kurus iesniegsim tuvākajās dienās Jūsu vērtēšanai - ja nu kas samisējies, tad pielabosim, pārbaudīsim.

Darbojos ar balvu sagādāšanu, ir ko noņemties, bet izskatās, ka viss būs kārtībā.

Dzīvē viss mainās un mans sadarbības partneris "Vinilkoks" ir zaudējis savas telpas Liepājas centrā un jau otro gadu man nācās meklēt citas telpas. Dzīve ir dzīve un tā nu tas ir.

Apbalvošana notiks šautriņu mešanas kluba telpās Liepājā, Ganību ielā 197/205, tautā zināmu kā neredzīgo biedrības māju. Ieeja no Ganību ielas puses. Blakus ir karte, pēc kuras noteikti atradīsi ceļu uz apbalvošanas vietu.

Brauc ar velo, kaut gan tur ir daudz vietas kur novietot auto. Bet ar velo protams labāk.

Tiekamies 20.09.2019. plkst. 18:30! 

Noslēdzam Liepājas velo vasaru 2019! 

Karte


Trešais priekšmets
Attēlā ir redzama vieta, kur tas ir paslēpts. Un arī redzams ir objekts pie kā tas atrodas. Tev jāmeklē dzeltens velosipēdiņš.
Sameklē šo vietu un paņem priekšmetu, pievieno bildi endomondo braucienam un ietago Velo-Redele Facebook.
Saņem punktus kopvērtējumā (200) un paturi suvenīru. 
Slēptais priekšmets Nr.2.

Tas atrodas Liepājā, precīzāk, Liepājas malā.

Atrodi, pievieno velobraucienam un noteikti ieliec Facebook ietagojot Velo-Redele. Lai zinām, kam piešķirt punktus.

Lai veicas. Celies, ņem velo un brauc. Pēc koncerta nav viegli, bet balva ir laba...


 SPIED ŠEIT: LIEPĀJAS VELO VASARA 2019 REĢISTRĀCIJA
  

Vasara esot īstākais laiks lai brauktu ar divriteni. Jā un nē, bet skaidrs ir, ka "Liepājas velo vasara 2019" ir pasākums/izaicinājums lai ikdienā vairāk izmantotu divriteni.

"Liepājas velo vasara 2019" ir apvienojama ar jebkuru pasākumu - izbraucienu ar draugiem, velo sacīkstes, braucienu uz darbu utml. Jo viss, kas ir jāizdara ir tikai jāaktivizē gps un endomondo brauciens. Tik vienkārši! Un sakrājot vismaz 250 km trīs mēnešos var tikt pie balvām, kas noteikti noderēs.

Pasākums ir izveidots maksimāli vienkāršs un demokrātisks, jo pats esat tā vadītājs - braucat kur vien vēlaties, kad un ar ko - tas viss ir pēc Jūsu izvēles! Vai nav lieliski? Un noslēgumā - tusiņš un balvu izloze!

Jā, lielākā daļa balvu tiks izlozētas! Starp tiem, kas ieradīsies uz pasākuma noslēguma pasākumu septembrī.

Reģistrācija ir vienkārša - dalība ērta - balvas lieliskas, kur nu vēl labāk!

Augstāk ir links uz reģistrēšanos - dari to un ripo vasaru ar garšu un iepēju tikt pie balvām.

Un jā, mainot paradumus - Tu maini pasauli. Šajā kontektā Tu saudzē vidi un kusties!

Aiziet!


Sveiks velobraucēj

Biedrības “Velo-Redele” rīkotos pasākumus uzņēmums atbalsta jau trešo reizi un arī šoreiz neatteica. Mums tikai prieks par atsaucīgiem un visa foršā un aktīvā atbalstītājiem! Un mūsu uzticamais atbalstītājs ir lāzertaga arēna „Poligons N#1”. Vieta, kur arī var rīkot pasākumus, atzīmēt jubilejas vai vienkārši uzspēlēt.

Lāzertags ir aktīvās atpūtas veids, kas relatīvi nesen ienāca pie mums un, šķiet, ka ir populārs veids kā izklaidēties, pie kam visai aktīvā veidā! Un vēl jo vairāk, prieks, ka šādas aktīvas vietas atbalsta citus, mūsu gadījumā „Liepājas velo vasara 2019” pasākumu.

Super, noteikti iegriezies arēnā! Te arī saite uz interneta lapu: https://www.poligon-1.lv/lv/page/lazertags-liepaja

Nu tā! Laižam vasarā!


Sveiks

Turpinām. Jā, sanāk, ka „Liepājas velo vasara 2019” ir viens dikti populārs pasākums, jo atbalstītāju ir gana daudz!

Kā viss sākās!? Ar manu, Mārtiņa, no biedrības „Velo-Redele” ideju par šāda pasākuma izveidi! Ideja bija laba, tikai jādara! Ideja ir forši, bet ir realizācijas „fāze”, kura ir daudz darba un laik-ietilpīgāka par tikai ideju. Precīzi vairs neatceros, kas ieteica vai kā tur notika, bet kontaktējos ar Liepājas pilsētas domi. Par šo ideju. Par „Liepājas velo vasara 2014”. Jā, tā bija pati pirmā velo vasara!

Pirmajā „Liepājas velo vasara” pasākumā vienkārši sarunājām „lietas” jebšu balvas, tas bija pagalam neliels pasākums ar eksperimentālu ievirzi. Protams, mērķis – videi draudzīga pārvietošanās ikdienā – pastāv arī šobalt-dien!

Nu re, skaidrs, runa ir par Liepājas pilsētas domi. Jā, pārējos gados piedalāmies projektu konkursā un mums piešķir līdzekļus, lai mēs spētu realizēt to, kas ietilpst pilsētas funkcijās – rūpēties par apkārtējo vidi un veicināt „zaļā” transporta izmantošanu ikdienā. Domājam, ka viss būs okey, pie kam, mēs neprasām daudz, uz kopējā „fona” tas ir maz! Efekts ir daudz lielāks nekā ieguldītie līdzekļi!

Bet, lai vai kā, mums ir vai nu labs atbalstītājs vai paveicies, bet Liepājas pilsētas dome ir pats pirmais un ilgākais atbalstītājs!

Vieta, kur apskatīties: https://www.liepaja.lv/

Pilsēta, kurā piedzimst vējš…vai ne!?


Atrodi zilo ričukiņu attēlā redzamajā vietā.

Gan jau, ka vietu zināt. Kurš pirmais brauc un atrod - saņem 60 punktus ieskaitē. Neaizmirsti pievienot endomondo braucienam attēlu ar sevi un mazo ričukiņu vietā, kur atradi to.

Padalies ar attēlu arī Facebook un Instagram (ja lieto), ietago Velo-Redele.

Velobraucēj!

„Liepājas velo vasara 2019” un visas citas iepriekšējās velo vasaras ir iespējamas pateicoties digitālajai evolūcijai un faktam, ka liela daļa dzīves tagad tiek koncentrēta mūsu viedtālruņos. Nu tā ir noticis, par laimi vai diemžēl – viedokļi atšķiras. Bez tās, protams, nebūtu „Liepājas velo vasaras”, jo ar papīru un pildspalvu īsti nevar saskaitīt Jūsu katra veiktos km ar divriteni.

Bet ir jomas, kur nu bez papīra, piederumiem, uzlīmēm un citas produkcijas no papīra neiztikt! Mazāk kā agrāk – jā, bet vajadzēt jau vajag! Un vēl kādu laiku vajadzēs!

Un tā, pagājušogad, man stipri sadūšojoties iesniedzu iesniegumu „Liepājas papīrā” un biju patīkami pārsteigts, ka uzņēmums nolēma atbalstīt pasākumu „Liepājas velo vasara”. Super.

Un arī šogad ir tā, ka tiem, kas tiks pie uzņēmuma balvām būs superīga iespēja iegādāties preces to veikalā!

„Liepājas velo vasara 2019” ir par Liepāju un tās apkārtnes novadiem. Par to, ka liepājnieki ir pazīstami ar savu mērķtiecību un spējām sasniegt daudz, pierādīt sevi! Jā!

Un mūsu atbalstītājs jau otro gadu pēc kārtas ir SIA „Liepājas papīrs”, uzņēmums, kas ir pierādījis sevi un to, ka liepājnieki var! Uzņēmums, kas darbojas tālu aiz Liepājas un Latvijas robežām un ir izcīnījis savu vietu biznesa pasaulē.

Katrs no mums pazīst šo uzņēmumu un noteikti iesakām izmantot tā sniegtos pakalpojumus un produktus, iegriežoties tā veikalā „Rūtiņa”. https://www.liepajaspapirs.lv/lv/veikals-rutina/

Braucam ar divriteņiem un nepabraucam tam garām.

Par Liepāju un liepājniekiem!


Hopsā – velobraucēj!

Prieks, ka ziedo savu dārgo laiku lai iepazītos ar vienu no tiem uzņēmumiem, kuri atbalsta “Liepājas velo vasara 2019”!

Jā, šis atbalstītājs ar „Liepājas velo vasaru” ir kopā no paša pirmā pasākuma! Super. Viens no tiem, kas izprot to, cik svarīgi ir mazināt mūsu kā cilvēku kaitīgo ietekmi uz vietu, kur mēs dzīvojam! Un par to mums, un ceram, ka arī Jums, liels prieks!

„Usmas Meķi” ir vieta pie Usmas ezera, kas ir netālu no Kuldīgas, kurā ir milzums dažādu atpūtas iespēju: nakšņošana, makšķerēšana, laivas, ūdens motocikli un kas tik vēl tur nav. Daudz. Sīkāk jau paši apskatīsieties zemāk esošajā interneta adresē.

Saimnieki vienmēr atsaucīgi atbalsta mūsu pasākumu un liels paldies viņiem par to. Mums, savukārt, prieks, ka asam gana interesants pasākums, lai to atbalstītu. Attieksme ir 70 % no panākumiem un tā šajā uzņēmumā ir lieliska. Jā, tā ir!

Plānojat kaut ko lielāku vai vienkārši klusu atpūtu, „Usmas Meķi” der visiem gadījumiem, info: https://usmasmeki.lv/

Aiziet!


Sveiks!

Turpinām iepazīstināt “Liepājas velo vasara 2019” dalībniekus par mūsu atbalstītājiem.

Esam klāt pie jau „pārbaudītām vērtībām” un mūsu viens no ilggadējiem atbalstītājiem ir „Cilli Pizza”! Liels ēdināšanas uzņēmums, kura pirmie restorāni, šķiet, bija Liepājā. Liepājā, kur ik gadu notiek „Liepājas velo vasara”! Ideāli.

Esam pateicīgi par ilggadējo atbalstu aktīvajam pasākumam „Liepājas velo vasara” un zinām ka „Cilli Pizza” ir ideāla vieta velobraucējam piestāt un izvēlēties kaut ko no plašā piedāvājuma. Pie restorāniem arī var samērā ērti novietot divriteņus un ar „vienu aci” tos pieskatīt, kamēr pavadām laiku restorānā.

Ļoti patīkami ir tas, ka uzņēmums piedāvā plašu klāstu ar ēdieniem, no kuriem daudzas ir gardas picas. Ir iespējams arī pēc gara brauciena ar divriteni atlaisties mājas dīvānā pie tv un pasūtīt ēdienu ar piegādi, arī labi, ne?

Ieskaties piedāvājumā šeit: http://www.cili.lv/

Čillīga vasara uz ričuka sagaidāma!


Sveiks velobraucēj!

Laižam tālāk ar info par superīgajiem atbalstītājiem „Liepājas velo vasarai 2019”

Uzrunājot mazos uzņēmējus es vienmēr cenšos nelūgt konkrētu atbalstu, bet gan „tik cik varat”. Viens no tiem ir kāda interesanta kafejnīca, kuras saimniekiem piemīt tas šarms, kas ir tikai mazajiem uzņēmējiem un tiem, kas savu darbu patiesi mīl!

Mums jau 2.gadu pēc kārtas atbalsta kafejnīca, kas atrodas Grobiņā, blakus velo ceļam „Liepāja – Grobiņa” un izvietota telpā, kurai ir riteņi un no tā arī nosaukums: „Cafe uz riteņiem”! Nu ja. Tā!

Tur ir gardi ēdieni, burgeri un kafija. Nu jā, protams, ne jau tas vien, vēl daudz kas gards un tāds, kas izbraucienu ar divriteni ar draugiem vasaras vakarā padarīs foršāku – kopīgas uzkodas pie velo ceļa, saulriets…brauciens atpakaļ, kāds inčīgs piedzīvojums! Jā, vasara…ar „Liepājas velo vasara 2019”!

Tā lūk! Te arī informācija no „globālajiem” resursiem par šo foršo vietu: https://www.facebook.com/burgervagis/

Kur braukt!? Laižam līdz Grobiņai…?


Heijā!

Mēdz teikt, ka vai nu cilvēkam ir talants vai nu viņam ir cītīgi un neatlaidīgi jāmācās, jāapgūst tas ko tas ir iecerējis. Jā, pieredze man saka, ka esmu abu tipu cilvēkus saticis!

Nez, kas varētu būt kopīgs divritenim un mākslai!? Noteikti jau var atrast, var, jo māksla jau, acīmredzot, ir tāda netverama lieta, ko var saskatīt un „piesiet” gandrīz visiem elementiem.

Un tātad, mūsu nākamais pasākuma „Liepājas velo vasara 2019” atbalstītājs ir velobraucējs, no mūsu pašu vidus, es viņu iepazinu, kad organizēju pirmo Liepājas velo vasaru, tas bija tālajā 2014.gadā. Un man ir liels prieks, ka viņu pazīstu. Viņai nav savs logo un mājas lapa internetā, bet viņa ir apguvusi to, ko daudzi ir centušies vai cenšas – gleznošanu! Un viņu sauc: Eva Irbe-Šulca.

Viņas gleznas ir skaistas un patiesas un viņa arī vienu atvēl pasākumam „Liepājas velo vasara 2019”. Super, jo kas gan var būt labāks par balvu, kuru cilvēks ir pats radījis, centies, apguvis!? Nekas. Un Eva savu apgūto talantu, pareizāk sakot, nelielu tā daļu dāvā „Liepājas velo vasara 2019”.

Evas darbus varat aplūkot gan Facebook gan arī Instagram profilos – to ir daudz un skaisti! Un ja, kas interesē – tad sazinieties ar Evu personīgi!

Nu vai „Liepājas velo vasara 2019” nav viens kolosāls pasākums, kur ir tik daudzveidīgs balvu „arsenāls”!? Kas, lielākoties tiek izlozēts! Izlozēts!

Heijā!

Jauna diena – jauns info par „Liepājas velo vasara 2019” atbalstītājiem!

Divritenis jau nav dikti sarežģīts braucamais, vai ne!? Ķēde, zobrats un bremzes. Tā, pa lielam jau viss. Nu labi, kāda lampiņa, atstarotājs…sīkums! Nu jā un nē! Protams, nav jau nekāds pārgudrs auto, bet arī ričuks ir ik pa laikam jāapkopj, šis tas jāpievelk un jānoregulē!

Un te nu esam klāt pie nākamā atbalstītāja. Tas ir "Liepājas velo parks" - velo darbnīca-veikals.

Tās vadītājs un darbinieki paši ir lieli divriteņu izmantotāji ikdienā un entuziasti. Darbnīca-veikals atrodas Julianas pagalmā, darbinieki ir atsaucīgi un laipni. Šeit visi brauc ar divriteņiem ikdienā un visu zina par tiem, ko un kā salabot, kā arī lielāka daļa rezerves detaļu ir uz vietas.

Tā, ka visu, kas Tavam ričukam „tinot” „Liepājas velo vasara 2019” km, būs vajadzīgs vari atrast „Liepājas velo parkā”. Tur arī no šī gada vari iegādāties velosipēdu! Ideāli – viss vienuviet! Un jā, velodarbnīca un veikals pats par sevi ir super, bet tas, ka ir vienkārši un atsaucīgi darbinieki – tas ir zelts!

Ieskaties “Liepājas velo parks” Facebook profilā 


Lai labi ripo un vējš vienmēr mugurā pūš!.Čau čau čau čau

Gāžam tālāk un nākamais atbalstītājs „Liepājas velo vasarai” ir fotogrāfs Edgars Pohevičs. Edgars ir profesionāls fotogrāfs! Un tas izsaka visu, arī to, ka dara savu darbu lieliski. Jau trešo gadu Edgars ir atbalstītājos pasākumam un kāds noteikti tiks pie foršas dāvanu kartes, ko izmantot foto-sesijai.

„Liepājas velo vasara 2019” tiks sasaistīta ar foto un fotografēšanu vairāk kā iepriekšējos gadus, jo esam izdomājuši šo to interesantu, kas attiecas uz foto. Foto mums atsauc atmiņā tos foršos brīžus vai skaistos skatus kur esam bijuši un piedzīvojuši. Tie atsauc atmiņā tās sajūtas, ko izjutāt tad kad bijāt tur. Foto, tas ir forši. Mūsdienās foto nozīme ir mainījusies pateicoties tehnoloģiju attīstībai un katram kabatā ir vairāk vai mazāk labs foto aparāts.

Bet skaista foto-sesija profesionāla fotogrāfa rokām tomēr būs skaists pasākums un vēl ar kvalitatīviem attēliem! Perfekti. kopā ar Edgaru fotosesija būs vienkārši kolosāla!

Kamēr brauc ar velosipēdu un ķer mirkļus ar telefona kameru – atceries, ka, iespējams, tiksi pie foto-sesijas no Edgara Poheviča.

Sīkāk vari apskatīties uz Edgara darbiem šeit: https://www.edgarsfoto.lv/

Knipsē! Un tapsi noknipsēts!Sveiks velobraucēj!

Un atkal mums ir viens jauns „Liepājas velo vasara 2019” atbalstītājs. Jauns jo pirmoreiz! Un interesants.

Tas ir aktīvās atpūtas veids un vieta. Un kas arī interesanti, ka šajā sporta veidā Liepāja ir vadošā pilsēta Latvijā. Šajā sporta veidā liepājnieki ir vieni no labākajiem pasaules elitē! Izklausās labi, bet tomēr nav skaidrs, kas tas ir?

Nu lūk, tas ir minigolfs! Vuhuu! Kurš gan to būtu domājis! Jā, Liepāja ir minigolfa „Meka” Latvijā. Liepājā ir minigolfa klubs un Jūrmalas parkā ikviens var izmēģināt šo interesanto sporta un atpūtas veidu. Minigolfs samērā nedaudz tikai ir līdzinieks klasiskajam golfam, atšķirības ir. To iepazīt var tikai pamēģinot.

Liepājā to iespējams izdarīt Jūrmalas parkā un ja ir nopietnāka vēlme darboties, tad ir minigolfa klubs „Līva”, kur ir ļoti pieredzējuši treneri un spēlētāji. Droši ej un pamēģini vai arī dodies izklaidēties Jūrmalas parkā un spēlē.

Te arī saite uz interneta vietni:  http://minigolfsliepaja.lv/

Un kāds, kuram paveiksies – tiks balvas no Liepājas minigolfa! Super, vai ne?

Aiziet! Mums ir tik daudz kā forša un interesanta Liepājā.


Sveiks velobraucēj!

Katram no mums ir svarīgs veselīgs uzturs, vai ne? Par to tiek publicēts, par to tiek jokots, runāts un apspriests, bet mēs sākam pierast pie lielveikalu sortimenta, kas reti kad ir veselīgs un no dabiskām izejvielām ražots…diemžēl. Mēs vairs nevēlamies ieguldīt veselīgā uzturā, jo tas prasa laiku: audzēt, uzglabāt, sagatavot. Jā, tā nu tas ir.

Bet mūsu jaunais pasākuma “Liepājas velo vasara 2019” atbalstītājs ir kāds mūsu pašu uzņēmums, kas atrodas Durbē un ražo produkciju no mūsu pašu augļiem un dārzeņiem metodē, kas maksimāli saglabā to uzturvērtību un ir neiedomājami garšīgs.

Bet, kā mēs zinām, tad mazam uzņēmumam ir grūti iekļūt lielajās tirdzniecības ķēdēs, kuras, nereti arī diktē savus noteikumus, kas mazajam ražotājam ir grūti “paceļamas”. Bet produkcija ir superīgi laba un šeit pat ražota! Bet tā mums nav tik ērti pieejama!

“Liepājas velo vasara 2019” uzrunāja šo uzņēmēju, kas, starp citu, apgādā Liepājas un novadu bērnudārzus ar savu izcilo produkciju. Tas, savukārt, nozīmē, ka kvalitāte un saturs ir augstā līmenī, jo bērnudārzos kvalitātes prasības ir augstas. Nu re. Bet vai kaut ko zini par šo uzņēmumu!?

Tas ir konservu cehs “Ābolītis”, kas atrodas pie Durbes, Liepājas-Rīgas šosejas malā. Nepabrauc garām tam, ziedo 15 minūtes sava laika un iegriezies iegādāties gluži kā mājas gatavotu produkciju. Saimniece saka, ka vasaras vidus ir laiks, kad noliktavas pildās ar produkciju, bet arī tagad ir kas iegādājams. Veselīgs un labi gatavots.

Ar velosipēdu līdz Durbei – vasarā tas vienkārši paveicams! Aizbrauc!

Te būs kontakti: 29207905 (Millija Anziķe); abollens@e-apollo.lv

Liepājā produkciju vari meklēt “Zālītes-A”, M.Ķempes ielā un “Gemoss” veikalā.

Piezvani un sarunā kad vari iegriezties un iegādāties.

Latvijā ražots ir pats labākais! Vai ne?


Čau Čau

Videi draudzīga domāšana un rīcība sen vairs nav modes lieta, bet gan ikdiena un nepieciešamība. Ir skaidrs, ka mums visiem jādomā par resursu atkārtotu izmantošanu un ilgtspēju. Mēs to varam veicināt ikdienā izdarot izvēles, kas vai nu ietaupa vai netērē resursus, piemēram, nelielo attālumu uz darbavietu mērot ar velosipēdu, elektrotransportu. Un šķirot atkritumus!

Jā, mūsu atbalstītāju pulciņā šogad ir pievienojies SIA “Liepājas RAS”, uzņēmums, kurš veic un veicina “zaļu” domāšanu un tieši nodarbojas ar to. Jau vairākus gadus “Liepājas RAS” rīko dažādus pasākumus, lai pievērstu iedzīvotājus atkritumu šķirošanai. Uzņēmuma pamatfunkcija ir atkritumu pieņemšana, šķirošana un uzglabāšana. Visi atkritumi ko mēs radām, nonāk tieši uzņēmuma uzglabāšanas vietā – Grobiņas novada “Ķīvītēs”, kur tie, atbilstoši to veidam tiek apstrādāti.

Liels gandarījums par to, ka “Liepājas RAS” ir pievienojies “Liepājas velo vasara 2019” atbalstītāju pulciņam!

“Liepājas RAS” un biedrības “Velo-Redele” noteikti aicina ikvienu – šķirojiet atkritumus. Šķirošana ir vienkārša – vajag tikai sākt un nedaudz, pavisam nedaudz pamainīt savus ikdienas paradumus.

Pasākuma “Liepājas velo vasara 2019” laikā noteikti darbosies arī “Liepājas RAS” akcija par atkritumu šķirošanu un tam būs īpaša nozīme “Liepājas velo vasara 2019” ieskaitē. Sekojiet jaunumiem.

Mēs esam zaļā valsts, bet mums katram ikdienā un kopā ir jāturpina darbs pie tā, lai tā arī tas paliktu!

“Liepājas RAS”


Laba diena!

Un atkal „Liepājas velo vasara 2019” stāsta par saviem atbalstītājiem!

Jā, nu tā sanāk, ka nekas nav par velti un ir jādod - lai saņemtu.

LOC. Jā, LOC ir „Liepājas olimpiskais cents”, kas ik gadu sarūpē „Liepājas velo vasaras” pasākumiem dāvanu kartes. Nav daudz ko stāstīt par LOC, jo tas ir liels komplekss, kur ir daudz kas: veikali, sporta zāles un spa! Spa, kur noguris velobraucējs pēc daudz veiktajiem km var aiziet un relaksēties kādā foršā burbuļu vannā vai pirtiņā….mmmmm…

Super. Pat nav ko uzrakstīt…ir jābrauc ar divriteni uz LOC, jo tur ir daudz vietas kur nolikt un droši pieslēgt savu velosipēdu un doties aktīvi pavadīt laiku. Jā, tikpat aktīvi un noderīgi kā tas ir tad, kad ikdienā pārvietojies ar divriteni!

Gan jau zini kas ir kas, bet ja nu tomēr, tad te ir info ko apskatīt: https://loc.lv/

Jā, tā nu tas ir…


Sveiki velobraucēji!

Un ir vēl viens jauns pasākuma „Liepājas velo vasara 2019” atbalstītājs. Un pie kam, jāsaka, interesants!

Kā mēs visi zinām, tad velobraucēji ir vieni no neaizsargātajiem satiksmes dalībniekiem – mūs neieskauj metāla kaste ar plastmasas apdari, kurā ir drošības risinājumi. Jā, tā nu tas ir. Tādēļ mums ir jābūt uzmanīgākiem, vēlams valkāt ķiveri un lietot citu aprīkojumu, tajā skaitā gaismas.

Mūsu jaunais atbalstītājs ir uzņēmums, kas ir tieši saistīts ar drošības aprīkojumu velobraucējiem! Ideāli, vai ne!? Un viņi atbalsta mūsu pasākumu! Super. Jā. Labi, atbalstītāju sauc „Lumini Nights”. Nosaukums, īsti uzreiz neko neizsaka…kaut kas par naktīm… Labi, zemāk būs links uz mājas lapu, kur visu paši apskatīsiet, bet īsumā ir tā, ka „Lumini Nights” ir izveidojuši ļoti interesantu apgaismojuma sistēmu velosipēdiem, kas ļaus velobraucēju ieraudzīt no liela attāluma, kas, protams, tieši ietekmē tā drošību! Un izskatās, jāsaka, stilīgi! Jā, stilīgi!

Ienāc uz paskaties: https://www.lumininights.com/

Esam priecīgi, jo samērā nejauši „Liepājas velo vasara 2019” satikās ar „Lumini Nights”. Superīgi!

Par drošību uz ceļiem un ikdienā!


Čiu, velobraucēj!


Liekam jaunu bildi iekšā!?...


Gan jau, ka kāds domā: „aha, atkal ieraksts ar atbalstītāju – nez būs kāds jauns vai jau pazīstams”?
Un varam teikt, ka vēl joprojām turpinām ar „jaunajiem” pasākuma „Liepājas velo vasara 2019” atbalstītājiem! Tas mani priecē, jo tas nozīmē, ka ir kas interesants Jums. Jums, pasākuma dalībniekiem!


Aiziet. Par mūsu „jauno” atbalstītāju. Tas ir, domājams, katram liepājniekam pazīstams un atrodas pašā Liepājas centrā. Jā, nu mazums kas atrodas Liepājas centrā, vai ne!? Jā. Labi, tas ir „Cinamon Liepaja BALLE”! Kurš tad nav bijis kādreiz uz kino, vai ne? Jā, „Liepājas velo vasara 2019” ir ticis šogad pie atbalsta no kinoteātra. Super.


Mūs ļoti priecē, ka „Cinamon Liepaja BALLE” atbalsta mūsu pasākumu, jo kinoteātris ir ļoti draudzīgs velobraucējiem – pie ieejas durvīm blakus ir drošas velonovietnes, tā ka uz „ķinīti” var droši braukt ar velosipēdu. Vai nav labi!? Domājam, ka ir gan! Aizlaist uz kādas filmas pirmizrādi ar ričuku!


Ieskaties https://cinamonkino.com/balle/lv un droši dodies uz kādu foršu filmu!


Laižam!?


Sveiks


Jā, mums ir ar ko iepazīstināt – un šodien ir jauna diena, kad to darīt!


Nākamais pasākuma „Liepājas velo vasara 2019” atbalstītājs nāk no ēdināšanas industrijas, ja tā var teikt! 

Dažkārt, un nereti, velobraucējs ir izsalcis, jo viņš taču kā „degvielu” izmanto savu muskuļu spēku, kurš rodas no ēdiena, uzturvielām.


Pica kā ēdiens sniedz daudz uzturvielu un to apēdot ar velosipēdu var aizbraukt gana tālu…


„Amber Pizza” ir tas atbalstītājs, kurš šogad pirmo reiz atbalsta aktīvo velobraucēju pasākumu „Liepājas velo vasara 2019”. Mums prieks, ka uzņēmums ar gardo un Liepājai piestāvošo nosaukumu pievienojas atbalstītājiem. Lieliski. Ja braucot ar ričuku sakārojas, kas gards, tad noteikti iegriezies „Amber Pizza” un paķer kādu picu līdzi vai ēd uz vietas! Vai iedzer kafiju! Jā, kāpēc gan nē…!?


„Vienu jau var” – vai ne!?


Prieks par atbalstītāju foršajam, tik dmeokrātiskajam pasākumam kāds ir „Liepājas velo vasara 2019”.
Ieskatīties piedāvājumā, sazināties un pasūtīt var šeit: https://www.amberpizza.lv/


Vien` maz` piciņ!


Hei hei


Kārta nākamajam atbalstītājam!


Un tas ir, jāsaka, jau slavens ne tikai Liepājā, bet visā pasaulē! Jā, jā, pasaulē! Nez kas tas varētu būt!? Tas ir visiem zināmais izklaides/realitātes šova/viesnīcas un visa to laiku noslēpumainā atainotājs – „Karostas cietums”.


Baiss piedzīvojums zinot, ka galu galā viss jau būs labi un tāpat kā iepriekš – noteikti raisīs adrenalīna pilnas emocijas apmeklējot šo vietu. Autentiskā vieta, kuru sevī glabā un notur „Karostas cietums” ir apbrīnas vērta, ne par velti to zina plašajā pasaulē un pat Holivudā. Patiesi ir liels prieks, ka kas tāds ir saglabāts un atrodas mums tepat blakus un ir tik ērti sasniedzams ar velosipēdu.


Jā, uzrunājot šo atbalstītāju, viņi uzreiz piekrita atbalstīt „Liepājas velo vasara 2019”, par ko mums ir liels prieks. Atsaucība ir viena lieliska lieta, īpaši jau ja tas viss ir cēla mērķa labā – par aktīvu liepājnieku un „zaļu” vidi visapkārt mums, mūsu Liepājā! Super.


Informāciju par mūsu pasākuma foršo atbalstītāju ir atrodama šeit: http://karostascietums.lv/
Balvas, protams, redzēsi un ja paveiksies – izlozēsi „Liepājas velo vasara 2019” apbalvošanas pasākumā!


Sveiks

Dodamies tālāk un esam pie nākamā atbalstītāja, kurš uzreiz, pat nedomājot piekrita atbalstīt „Liepājas velo vasara 2019”. Tas, neapšaubāmi, priecē. Laikam pasākums, ko organizēju jau 6.gadu ir atpazīstams! Un tas ir labi. Mums visiem! Un mūsu foršajai dzīvesvietai – Liepājai, pilsētai, kurai līdzīgas nav visā plašajā pasaulē!


Un tātad – mūsu šī gada uzņēmums/atbalstītājs savā ziņā ir „celmlauzis” Liepājā. Piedāvājot izklaides iespējas, dzimšanas dienas un treniņu iespējas tā ir vieta, kura aizraus gandrīz ikkatru. „Archery Liepaja” ir vieta, kur katrs var pamēģināt un iepazīties ar loka šaušanu un pat izveidotā kluba sastāvā sākt trenēties nopietni.


Loka šaušana ir interesanta lieta ko pamēģināt. Gandrīz vai katrs no mums bērnībā ir pamēģinājis uzmeistarot loku no lazdas un šaudīties ar bultām. Tie gan bija forši laiki, vai ne? Bērnība…
Bet „Archery Liepaja” ir iespējams šaut ar nopietniem lokiem un bultām, gan aiziet pamēģināt gan uzrīkot pasākumu, kurš būs lielisks veids kā atzīmēt ko svarīgu un kopā ar draugiem vai kolēģiem iegūt jaunas izjūtas šaujot ar loku.


Nu re, te ir mājas lapa internetā: https://archeryliepaja.lv/
Noteikti aizej un pamēģini! Ja iepatiksies, tad arī iegādāties varēsi sev loku, jo ir arī veikals!


Balvas, ko piedāvā „Archery Liepaja” noteikti redzēsi „Liepājas velo vasara 2019” apbalvošanā!


Iesildam velo vasaru!

Čau velobraucēj! 

Kā pirmo no pasākuma "Liepājas velo vasara 2019" atbalstītājiem stādām priekšā - "Durbes veltes". Uzņēmums, kurš patiešām ražo dažāda veida produkciju no mūsu zemē augušiem dārzeņiem, augļiem un ogām. Ražošana notiek klasiskā veidā, tā, kā izsenis jau latvieši to ir darījuši.

"Durbes veltes" ir ģimenes uzņēmums, kas lielāko daļu no produkcijas arī paši audzē. Mazais uzņēmums, kas ir pelnījis atbalstu un arī atbalsta pasākumu - "Liepājas velo vasara 2019". Produkcija ir ļoti daudzveidīga un garšīga! Ievārījumi, kompoti, salāti un dažādie marinējumi ir tikai neliela daļa no visa produkcijas klāsta!

Interesanti ir tas, ka "Durbes veltes" pat ražo un realizē vīnu! Jā, no mūsu zemes ogām un augļiem darinātu vīnu! Vai tas nav superīgi!? Vairāk nekā! Jo, mīts, ir tas, ka vīns ir tikai no vīnogām! Nē! Nē! Tas ir aizspriedums, ko cilvēki kultivē. "Durbes veltes" gardie vīni pierāda to, ka vīns ir gards no daudzām citām ogām.

Izvēloties produkciju noteikti ņemiet vērā, ka Latvijā, un īpaši mazā uzņēmēja radīts produkts ir labāks par masveida produkciju. Tam ir liela pievienotā vērtība - darbs, kas ir to sirdlieta! Meklē "Durbes veltes" produkciju it visur, bet ja neatrodi tad interneta sniegtās iespējas ļaus Tev noskaidrot kur to var atrast!

P.s. Balva, ko mums piedāvā "Durbes veltes" ir īpaša, bet to jau Jūs uzzināsiet tad, kad būs pienācis laiks to saņemt!


Sveiks velobraucēj,

Esam uzsākuši nopietnu gatavošanos jaunajam pasākumam: "Liepājas velo vasara 2019". Strādājam pie tā, lai pasākumu padarītu interesantāku un, jā, esam šo to izdomājuši, kas būs jaunums pasākumā. Protams, tas nav nekas kardināli jauns, bet, esam novērojuši, ka iepriekšējos gados dalībnieki to izmanto, lieto un tad arī sekojot tam, pievienojam to pašam pasākumam. Ceram, ka tas būs interesanti visiem, visi arī varēs piedalīties - jo tehnoloģiju attīstība to ļauj. Patreiz sīkumos neiedziļināsimies un neatklāsim kas tas ir, atjautīgākie, iespējams, to jau ir nojautuši, bet lai kaut nedaudz saglabātu intrigu pasākuma atklāšanā, neatklāsim. Mūsuprāt, tas būs interesanti. Protams, arī balvas šim jauninājumam būs atsevišķas un pat ļoti noderīgas un atbilstošas.

Protams, lai kaut kas notiktu, ar to es domāju, šo pasākumu, tam ir nepieciešams atbalsts. Gan morāls (to es saņemu no Jums visiem aktīvajiem braucējiem) gan arī cītīgi strādāju lai apzināt un uzrunātu uzņēmējus, kas varētu sniegt materiālu atbalstu (balvu vai produktu formā) pasākumam. Un jā, šogad ir nākuši klāt jauni atbalstītāji, daži ir atteikuši, bet ne tāpēc, ka pasākums nešķiet interesants, bet gan darbības virziena mainas rezultātā. Bet tas nekas. Jaunie atbalstītaji ir interesanti un balvas būs superīgas. Grūti jau ir piemeklēt katram noderīgu balvu, bet kopumā jau uzskatu, ka pielietojumu var atrast jebkurai.

Protams, arī projektu konkursam Liepājas pilsētās domē, piesakos, pildu nepieciešamo dokumentāciju, un, neslēpšu faktu par to, ka šogad to izdarīt ir ļoti viegli - visa dokumentācija tiek aizpildīta elektroniskā formātā, pie kam "online" režīmā, tieši liepaja.lv mājas lapā un viss saglabājas tur, neko nav nepieciešams ne drukāt, ne arī kaut kur stiept iesniegt. Kolosāli! Ietaupam kokus mežos un laiku. Laiku, kas mums nevienam nav. Patīkami.

Jau sesto gadu pēc kārtas organizēju šo pasākumu, jo man rūp vide un vieta, kur es dzīvoju. Un domāju, ka tā ir visiem, kas kaut necik aizdomājas par sevi un citiem. Pasākuma mērķis nemainīgi paliek tāds lai mēs ikdienā kā transporta līdzekli izmantotu velosipēdu un pārdomātu idkeinas paradumus transportā. Īpaši pilsētā tas ir aktuāli, jo analizējot transporta sistēmu kā tādu, secināts ir, ka automašīna īsās distancēs izmaksā ļoti dārgi un ir neefektīva. Tie 5 km ikdienā ar auto braucot uz darbu un mājās Jums izmaksā dārgi, ne tieši degvielā, bet auto uzturēšanā. Bet tas jau ir atsevišķs temats.

Jā, nu aicinām visus piedalīties, informējiet par šo pasākumu radus, draugus, paziņas un kolēģus. Lai katrs aizdomājas par to, ka braucot uz darbu var tikt pie jaukas balvas vai kaut vai tāpēc, ka tas ir gan veselīgi gan izdevīgi. Skaidrs, ka ir grūti izkāpt no ērtā auto sēdekļa un nedaudz vēsajā vasaras rīta braukt uz darbu. Bet, ja nepamēģināsi tad neuzzināsi cik forši ir tā, uzsēsties uz velo un izbaudīt nelielo dzestrumiņu, braukt pa īsāko ceļu, pasveicināt kādu citu velobraucēju un diena noteikti uzsāksies lieliski. Jā, vajag tikai pamēģināt! Un tiem, kas saka, ka tas neder - iesaku - pamēģiniet. Esiet efektīvi un mobili pilsētā.

Tā ka ir laiks sakārtot divriteni, paskatīties vai bremzes strādā, ķēde saeļļota un gaismiņas deg un sākt braukt. Jā, sākt braukt negaidot pasākumu, vienkārši, līdz ar pasākuma sākšanos tad km skaitīsies īpaši!

Protams, lai kopumā pasākums "iznestu" savu ideju, lielākā daļa balvu tiks izlozētas. Jā, censoņiem un sporta braucējiem būs sava "kategorija", bet ikdienas braucējiem būs iespējas tikt pie balvām veicot minimālo noteikto distanci - 250 km, kas nav daudz 3 mēnešiem, un atnākot uz pasākumu tikt pie balvas!

Superīgi. Turpinu darboties un tad jau gaidi nākamās ziņas.


Velo-Redele

Sveiks

Tā kā, no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, ir mainījušies apstākļi, tad ir tā, ka "Liepājas velo vasara 2018" apbalvošana nevar notikt tur kur bija ieplānots. Diemžēl saimnieki ("Makšķernieku nams") mums atteica un ņemot vērā to, kā tur izskatās, jāpiekrīt - apkārtnē ir apjomīgi būvdarb!

Līdz ar to PAZIŅOJAM, ka apbalvošana notiks 22.09.2018., plkst. 18:00, "BB wake park" kafejnīcā Beberliņos (Lībiešu iela 2/6, Liepāja).

Tiekamies!


Kā tur nokļūt ir iespējams atrast šeit:

"Liepājas velo vasara 2018" sieviešu ieskaite līdz 2600 km

Un tad nu pēdējie rezultāti sieviešu ieskaitei. Jāsaka, ka sieviešu bija vairāk kā vīriešu, bet ne ļoti daudz vairāk. Liels prieks, ka pasākumam aktīvi pievienojas arvien jauni dalībnieki.

Visus reģistrācijas noteikumus izpildīja 84 dalībnieces (Bija nepieciešams reģistrēties velo-redele.lv aizpildot anketu, pievienoties endomondo izaicinājumam, kā arī nobraukt vismaz 250 km trīs mēnešu laikā).

Prieks par mūsu aktīvajām dalībniecēm, par foršajiem foto un daudziem veiktajiem km.

Lūdzu apskatieties rezultātu tabulu, ja ir kāda kļūda noteikti ziņojiet man (Mārtiņš) pa tālruni 26173222.

Ja vēl neesi Velo-Redele Facebook lapas sekotājs tad noteikti dari to un būsi pirmais, kas saņems ziņas par un ap divriteņiem Liepājā, Latvijā un pasaulē!

Spiežot zemāk atveriet linku lai apskatītu rezultātu tabulu:

Sievietes līdz 2600 km


"Liepājas velo vasara 2018" vīriešu ieskaite līdz 2600 km

Vasara tuvojas noslēgumam un noslēdzies arī ir aktīvais velo braukšanas pasākums. Esam apkopojuši rezultātus un publicējam vīriešu ieskaiti.

Kopā visus reģistrācijas un dalības nosacījumus ir izpildījuši 77 dalībnieki. (Bija nepieciešams reģistrēties velo-redele.lv aizpildot anketu, pievienoties endomondo izaicinājumam, kā arī nobraukt vismaz 250 km trīs mēnešu laikā).

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems noteiktās balvas, bet visi citi, kas ir sarakstā un ieradīsies uz apbalvošanu piedalīsies balvu izlozē. Balvu būs daudz!

Prieks par lielo atsaucību pasākumam, noteikti to rīkosim arī nākamgad un noteikti būs arī ziemas izaicinājums, jo velosipēds ir transportlīdzeklis visiem gadalaikiem, mainās tikai apģērbs un ceļa apstākļi. 

Lūdzu apskatieties rezultātu tabulu, ja ir kāda kļūda noteikti ziņojiet man (Mārtiņš) pa tālruni 26173222.

Ja vēl neesi Velo-Redele Facebook lapas sekotājs tad noteikti dari to un būsi pirmais, kas saņems ziņas par un ap divriteņiem Liepājā, Latvijā un pasaulē!

Spiežot zemāk atveriet linku lai apskatītu rezultātu tabulu:


Vīrieši līdz 2600 km

Un tā publicējam pirmos rezultātus "Liepājas velo vasara 2018"

Un rezultāti ir ieskaitē dalībniekiem, kas veikuši vairāk par 2600 km. Šī ir ieskaite tiem, kas brauc lielākus attālumus, bieži vien sporta nolūkos. Visu cieņu dalībniekiem par uzrādītajiem rezultātiem.

Kopumā tie ir 16 dalībnieki, kas veikuši daudzus tūkstošus km Liepājā un tās apkārtnes novados. Lieliski!

Atgādinām, ka atbilstoši nolikumam ieskaitē vīrieši un sievietes ir kopā!

Godalgotajā trijniekā ir viena sieviete, kas atzīmējās visās nepieciešamajā vietās un veica vairākus tūkstošus km.

Lūdzu apskatieties rezultātu tabulu, ja ir kāda kļūda noteikti ziņojiet man (Mārtiņš) pa tālruni 26173222.

Spiežot zemāk atveriet linku lai apskatītu rezultātu tabulu.

Ieskaite virs 2600 km

Hei Hei

Vasara tuvojas izskaņai, ir pēdējā augusta diena. Klāt septembris, laiks, kad sēnes mežā daudz un bērniem jāsāk iet skolā. Bet arī rudens ir skaists, daudz krāsu dabā un lieliski izbraucieni ar velosipēdiem vēl tikai priekšā!

Arī pasākums "Liepājas velo vasara 2018" jau tuvojas noslēgumam un 31.augusts ir pēdējā diena. Pēdējā diena un pēdējais vasaras pasākuma suvenīrs arī jāatrod.

Kur meklēt? Ceram, ka šis būs grūtākais priekšmets!


Te kartē tas ir. Teiksim tikai vienu - tas neatrodas pilsētā kā tādā, bet gan ārpus apdzīvotas vai industriālas teritorijas. Un novietots ir pie zemes. Bet cieši blakus kaut kam.'

Aiziet - lai veicas! Re cik tas smuki sarkans ričukiņš.

Priekšmetu izveidoja SIA "Ideju lidlauks"
Pagatavos jebko un jebkā no metāla, no dažāda metāla!
Reinis 29716984

Hei hei

Jūlijs jau ir garām, bet mēs turpinām sparīgi mīt pedāļus, jo klimats to ļauj pavisam noteikti darīt! Bet mēnesis ir pagājis un apkopojam starprezultātus!

Sievietes:

1. Gunta Lankovska - 3219,88 km

2. Evita Šinketa - 2651,77 km

3. Sintija Ozoliņa - 2379,33 km

Sieviešu konkurencē pirmās divas vietu ieguvējas mēneša laikā ir nosargājušas savas pozīcijas. Gunta joprojām ir stabila līdere apsteidzot Evitu par aptuveni 600 km, kas ir samērā liels atrāviens un redzēsim vai Evita spēs apsteigt. Trijniekā mums ir "ielauzusies" arī Sintija ar iespaidīgiem diviem tūkstošiem km. Nedaudz apsteidzot iepriekšējā mēnesī Unu, tā ka vēl nav zināms, kas finišēs kā 3. Gunta ir ļoti azartiska braucēja, brauc gan ikdienas, gan arī garas distances. Arī Evita ir ikdienas velobraucēja un azartiski organizē dažādus tematiskus izbraucienus uz dažādām vietām. Arī Sintija ikdienā izmanto velosipēdu pilsētā un arī dodas garākos izbraucienos ārpus Liepājas. Kopumā ņemot jāsecina, ka sievietes ir ļoti aktīvas braucējas. Tas priecē. Tad aiziet - pēdējā velo vasaras mēnesī!

Vīrieši:

1. Zigmunds Lauris - 4647,71 km

2. Imants Priede - 3271,52 km

3. Aldis Eglītis - 3170,04 km

Zigmunds no otrās vietas ir pakāpies uz pirmo, kur apsteidz iepriekšējā mēneša kopvērtējuma līderi Markusu, kurš šomēnes vairs nav pirmajā trijniekā. Zigmunda kontā jau ir iespaidīgi nepilni 5 tūkstoši km. Suuuuper! Pirmajā trijniekā ir ielauzies Imants, kurš pēc pirmā mēneša nebija. Imants ir sen zināms aktīvs Liepājas velobraucējs, kurš ikdienā sēžas uz velosipēda dodoties darba un citās gaitās. Imantam velosipēds ir galvenais transportlīdzeklis, protams, Imants arī piedalās izturības braucienos un ceļo. Aldis ir saglabājis 3.vietu vīriešu konkurencē - tātad stabils braucējs. Zigmunds ar Aldi, spriežot pēc endomondo braucieniem, ir aktīvi šosejas braucēji. Protams, velosports tas ir apsveicami un super. Aiziet.

Noteikti jāatgādina, ka visiem, kas veikuši vairāk par 2600 km ieskaite ir viena, kopēja - vīrieši un sievietes.

Visi, kam ir mazāk par 2600 km un vismaz veikti 250 km un tie ieradušies uz apbalvošanu - piedalīsies loterijā, kur tiks izlozēts liels daudzums vērtīgu dāvanu karšu no mūsu atbalstītajiem.

Jāpiemin ari tas, ka esam noslēpuši jau 2 pasākuma suvenīrus jeb "slēptos priekšmetus", kuru atrašanā visātrākie bija: Inga Krūtaine un Evita Šinketa (kopā ar Vita Ļaudama). Prieks par ašu reakciju un to, ka pasākums kādam arī sagādā suvenīru, kas atgādinās par pasākumu. Kāds tas izskatās var redzēt zemāk rakstos.

Tātad, pēdējais mēnesis jau ir sācies! Atliek tikai braukt, braukt ikdienā un novērtēt to labsajūtu ko sniedz velosipēds ikdienā!

Aiziet!

SLĒPTAIS PRIEKŠMETS Nr. 2 (apraksts)

"Liepājas velo vasara 2018"

Tas atrodas: vieta, kur saprot un gaida velosipēdistu un noteikti pacienās to. Pacienās? Jā! Brauc ar velo aptuveni 10 km ārpus vēju pilsētas (no Rožu laukuma mērot), atrodi vietu kur gaida un pacienā velosipēdistu, nosauc paroli un tiec pie „Liepājas velo vasara 2018” kolosālā suvenīra. Vietas nosaukumā ir ietverts kaut kas velo tēmai tuvs...

Ak, jā – atrodot to vietu neaizmirsti ieiet telpā un pateikt paroli: „Ar velosipēdu ikdienā”

Un ja būsi pirmais – tiksi pie suvenīra un garda pārsteiguma no jaukās vietas!

Negaidi – velosipēdam „pa rorēm” un aiziet!


SLĒPTAIS PRIEKŠMETS (apraksts)

"Liepājas velo vasara 2018"

Tas atrodas pludmalē. Pa vidu tam, kā sauc šo vietu, šo pilsētu! Tieši vidū, zem tā, skaties un meklē smiltīs! 

Atradi, ieliec bildi kopā ar to, sevi un velosipēdu pie sava velobrauciena "endomondo", saņem punktus kopvērtējumā! Atradumu paturi sev!  
Dalies ar to savā laika joslā facebook un ietago "Velo-Redele"

TEV JĀATROD:


"Liepājas velo vasara 2018"   Jūnija rezultāti:

Laiciņš vasarā ir padevies silts un dalībnieki to izmanto krājot km un dodoties visur kur vien iespējams ar velosipēdu! Braucam...braucam!

Kopā dalībnieki veikuši jau nepilnus 96 000 km. Tas ir labs rezultāts! Perfekti! Jo velosipēds ikdienā ir pats labākais transportlīdzeklis, pats, pats pats labākais! Un mēs zinām kāpēc, vai ne!? Nu bet tagad par rezultātiem:

Sievietes:

1.Gunta Lankovska - 1679.04 km

2.Evita Šinketa - 1084.08 km

3.Una Niedre - 970.44 km

Vīrieši:

1.Markuss Ozols - 1522.33 km

2.Zigmunds Lauris - 1493.77 km

3.Aldis Eglītis - 1473.29 km

Velo-Redele komentārs: Kopvērtējumā redzam, ka līdere ir Gunta, visvairāk km! Pat čaļiem nav tik daudz! Super Gunta! Gunta šogad ir šī gada pārsteigums mums organizētājiem un priecājamies par tik aktīvu velobraucēju - vairāk kā pusotrs tūkstotis mēnesī! Lūk kā! Kopumā gan čaļiem ir vairāk km, kas arī bija gaidāms, bet visumā esam priecīgi par tik labiem rezultātiem un par to, ka daudzi tiešām, ikdienā, brauc ar velosipēdiem! Sieviešu ieskaitē, Gunta ir pārliecinoša līdere, neapšaubāmi, bet čaļiem veiktie km ir līdzīgi un situācija daudz neatšķiras. Šogad Markuss kā sāka tā arī turpina būt līderpozīcijā, jebšu, velosportistu terminoloģijā - dzeltenā krekliņa īpašnieks. Markuss ir ikdienas velobraucējs un jau vairākus gadus piedalās izaicinājumā - šogad redzam, ka viņš ir apņēmības pilns uzvarēt! Aiziet Markus! Jūtam, ka pēc 2.mēneša būs izmaiņas, jo nelielā attālumā ir daudzi nopietni velobraucēji! Evita ir ļoti aktīva ikdienas velobraucēja, organizē lieliskus braucienus un popularizē velobraukšanu, mums prieks par Tevi - super! Una ir ikdienas velobraucēja un ne pirmo gadu piedalās izaicinājumā, mums liels prieks par to!  Zigmunds līderos ir pievienojies pirmo gadu, prieks par to! Redzam, ka viņš brauc tālu un daudz - super! Aldis izaicinājumā ir ne pirmo gadu, brauc daudz un tālu, ceram, ka redzēsim apbalvošanā! Nu re, par visiem mums ir prieks!

Protams, ikdviens no dalībniekiem mums ir pats svarīgākais! Jo bez Jums nebūtu pasākuma, bez Jums nebūtu lieliski pavadīts laiks uz velosipēda, lai, izmantojot to, ikdienā padarītu pasauli mums apkārt draudzīgāku un tīrāku. Daudzās un vērtīgās balvas tiks izlozētas starp tiem dalībniekiem, kas nebūs uzvarējuši ieskaitē, tā ka iespējas ir ikvienam, kas pa visu vasaru noripos 250 km! Aiziet!

Vēl arī priekšā ir trīs slēpto priekšmetu atrašanas disciplīna un citas "piedevas" pasākumam, kas to padarīs tikai interesantāku!

P.s. Skaidrībai - rezultātu apkopojumā nav iekļauta (Zane Grava - brauc Jelgavā) un Rolands Eihmanis (nenoņem drošības uzstādījumus, tātad, nepiedalās ieskaitē).


Klāt ir jauns gads un jauns izaicinājums ar skanīgo nosaukumu "Liepājas velo vasara 2018"

Pasākums, kas motivē ikdienā pārvietoties ar velosipēdu pilsētā un ārpus tās, vienlaikus tiekot pie iespējas saņemt vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem!

Braukt ar velosipēdu ir forši un veselīgi, jāsaka - arī stilīgi! Tik vien, kā nedaudz jāpamaina ikdienas paradumi un viss, brauciens sagādās milzum daudz prieka un spēka visai dienai!

Tev ir tikai jāveic 2 darbības, lai pieteiktos:  

Aizpildi reģistrācijas anketu
Piesakies izaicinājumam

Nolikums

Piedalies īstajā velo sezonas un "Liepājas velo vasara 2018" atklāšanas pasākumā-braucienā 31.05.2018.Aizpildi un esi viens no "Liepājas velo vasara 2018"

Reģistrācijas dati tiek iesniegti biedrībai "Velo-Redele", kas ir atbildīga par to uzglabāšanu. Dati ir nepieciešami, lai noteiktu sacensību uzvarētāju, identificēt to, sazināties balvas saņemšanas gadījumā un pasniegt balvas. Dati netiek un netiks nodoti trešajām personām, tie netiks izmantoti citiem mērķiem, kā vien šeit norādītajiem.
Atklāšanas pasākums 31.maijā plkst. 18:30 pie "Liepājas olimpiskā centra".
Papildus informācija par pasākumu: Facebook - "Velobums".

Pasākums ir "Liepājas velo vasara 2018" ievadpasākums, kurā norisināsies ar velosipēdiem saistītas aktivitātes un būs iespēja saņemt papildus informāciju par pasākumu, reģistrāciju.


0
.

 .