Sveiks

Dodamies tālāk un esam pie nākamā atbalstītāja, kurš uzreiz, pat nedomājot piekrita atbalstīt „Liepājas velo vasara 2019”. Tas, neapšaubāmi, priecē. Laikam pasākums, ko organizēju jau 6.gadu ir atpazīstams! Un tas ir labi. Mums visiem! Un mūsu foršajai dzīvesvietai – Liepājai, pilsētai, kurai līdzīgas nav visā plašajā pasaulē!


Un tātad – mūsu šī gada uzņēmums/atbalstītājs savā ziņā ir „celmlauzis” Liepājā. Piedāvājot izklaides iespējas, dzimšanas dienas un treniņu iespējas tā ir vieta, kura aizraus gandrīz ikkatru. „Archery Liepaja” ir vieta, kur katrs var pamēģināt un iepazīties ar loka šaušanu un pat izveidotā kluba sastāvā sākt trenēties nopietni.


Loka šaušana ir interesanta lieta ko pamēģināt. Gandrīz vai katrs no mums bērnībā ir pamēģinājis uzmeistarot loku no lazdas un šaudīties ar bultām. Tie gan bija forši laiki, vai ne? Bērnība…
Bet „Archery Liepaja” ir iespējams šaut ar nopietniem lokiem un bultām, gan aiziet pamēģināt gan uzrīkot pasākumu, kurš būs lielisks veids kā atzīmēt ko svarīgu un kopā ar draugiem vai kolēģiem iegūt jaunas izjūtas šaujot ar loku.


Nu re, te ir mājas lapa internetā: https://archeryliepaja.lv/
Noteikti aizej un pamēģini! Ja iepatiksies, tad arī iegādāties varēsi sev loku, jo ir arī veikals!


Balvas, ko piedāvā „Archery Liepaja” noteikti redzēsi „Liepājas velo vasara 2019” apbalvošanā!


Iesildam velo vasaru!

Čau velobraucēj! 

Kā pirmo no pasākuma "Liepājas velo vasara 2019" atbalstītājiem stādām priekšā - "Durbes veltes". Uzņēmums, kurš patiešām ražo dažāda veida produkciju no mūsu zemē augušiem dārzeņiem, augļiem un ogām. Ražošana notiek klasiskā veidā, tā, kā izsenis jau latvieši to ir darījuši.

"Durbes veltes" ir ģimenes uzņēmums, kas lielāko daļu no produkcijas arī paši audzē. Mazais uzņēmums, kas ir pelnījis atbalstu un arī atbalsta pasākumu - "Liepājas velo vasara 2019". Produkcija ir ļoti daudzveidīga un garšīga! Ievārījumi, kompoti, salāti un dažādie marinējumi ir tikai neliela daļa no visa produkcijas klāsta!

Interesanti ir tas, ka "Durbes veltes" pat ražo un realizē vīnu! Jā, no mūsu zemes ogām un augļiem darinātu vīnu! Vai tas nav superīgi!? Vairāk nekā! Jo, mīts, ir tas, ka vīns ir tikai no vīnogām! Nē! Nē! Tas ir aizspriedums, ko cilvēki kultivē. "Durbes veltes" gardie vīni pierāda to, ka vīns ir gards no daudzām citām ogām.

Izvēloties produkciju noteikti ņemiet vērā, ka Latvijā, un īpaši mazā uzņēmēja radīts produkts ir labāks par masveida produkciju. Tam ir liela pievienotā vērtība - darbs, kas ir to sirdlieta! Meklē "Durbes veltes" produkciju it visur, bet ja neatrodi tad interneta sniegtās iespējas ļaus Tev noskaidrot kur to var atrast!

P.s. Balva, ko mums piedāvā "Durbes veltes" ir īpaša, bet to jau Jūs uzzināsiet tad, kad būs pienācis laiks to saņemt!


Sveiks velobraucēj,

Esam uzsākuši nopietnu gatavošanos jaunajam pasākumam: "Liepājas velo vasara 2019". Strādājam pie tā, lai pasākumu padarītu interesantāku un, jā, esam šo to izdomājuši, kas būs jaunums pasākumā. Protams, tas nav nekas kardināli jauns, bet, esam novērojuši, ka iepriekšējos gados dalībnieki to izmanto, lieto un tad arī sekojot tam, pievienojam to pašam pasākumam. Ceram, ka tas būs interesanti visiem, visi arī varēs piedalīties - jo tehnoloģiju attīstība to ļauj. Patreiz sīkumos neiedziļināsimies un neatklāsim kas tas ir, atjautīgākie, iespējams, to jau ir nojautuši, bet lai kaut nedaudz saglabātu intrigu pasākuma atklāšanā, neatklāsim. Mūsuprāt, tas būs interesanti. Protams, arī balvas šim jauninājumam būs atsevišķas un pat ļoti noderīgas un atbilstošas.

Protams, lai kaut kas notiktu, ar to es domāju, šo pasākumu, tam ir nepieciešams atbalsts. Gan morāls (to es saņemu no Jums visiem aktīvajiem braucējiem) gan arī cītīgi strādāju lai apzināt un uzrunātu uzņēmējus, kas varētu sniegt materiālu atbalstu (balvu vai produktu formā) pasākumam. Un jā, šogad ir nākuši klāt jauni atbalstītāji, daži ir atteikuši, bet ne tāpēc, ka pasākums nešķiet interesants, bet gan darbības virziena mainas rezultātā. Bet tas nekas. Jaunie atbalstītaji ir interesanti un balvas būs superīgas. Grūti jau ir piemeklēt katram noderīgu balvu, bet kopumā jau uzskatu, ka pielietojumu var atrast jebkurai.

Protams, arī projektu konkursam Liepājas pilsētās domē, piesakos, pildu nepieciešamo dokumentāciju, un, neslēpšu faktu par to, ka šogad to izdarīt ir ļoti viegli - visa dokumentācija tiek aizpildīta elektroniskā formātā, pie kam "online" režīmā, tieši liepaja.lv mājas lapā un viss saglabājas tur, neko nav nepieciešams ne drukāt, ne arī kaut kur stiept iesniegt. Kolosāli! Ietaupam kokus mežos un laiku. Laiku, kas mums nevienam nav. Patīkami.

Jau sesto gadu pēc kārtas organizēju šo pasākumu, jo man rūp vide un vieta, kur es dzīvoju. Un domāju, ka tā ir visiem, kas kaut necik aizdomājas par sevi un citiem. Pasākuma mērķis nemainīgi paliek tāds lai mēs ikdienā kā transporta līdzekli izmantotu velosipēdu un pārdomātu idkeinas paradumus transportā. Īpaši pilsētā tas ir aktuāli, jo analizējot transporta sistēmu kā tādu, secināts ir, ka automašīna īsās distancēs izmaksā ļoti dārgi un ir neefektīva. Tie 5 km ikdienā ar auto braucot uz darbu un mājās Jums izmaksā dārgi, ne tieši degvielā, bet auto uzturēšanā. Bet tas jau ir atsevišķs temats.

Jā, nu aicinām visus piedalīties, informējiet par šo pasākumu radus, draugus, paziņas un kolēģus. Lai katrs aizdomājas par to, ka braucot uz darbu var tikt pie jaukas balvas vai kaut vai tāpēc, ka tas ir gan veselīgi gan izdevīgi. Skaidrs, ka ir grūti izkāpt no ērtā auto sēdekļa un nedaudz vēsajā vasaras rīta braukt uz darbu. Bet, ja nepamēģināsi tad neuzzināsi cik forši ir tā, uzsēsties uz velo un izbaudīt nelielo dzestrumiņu, braukt pa īsāko ceļu, pasveicināt kādu citu velobraucēju un diena noteikti uzsāksies lieliski. Jā, vajag tikai pamēģināt! Un tiem, kas saka, ka tas neder - iesaku - pamēģiniet. Esiet efektīvi un mobili pilsētā.

Tā ka ir laiks sakārtot divriteni, paskatīties vai bremzes strādā, ķēde saeļļota un gaismiņas deg un sākt braukt. Jā, sākt braukt negaidot pasākumu, vienkārši, līdz ar pasākuma sākšanos tad km skaitīsies īpaši!

Protams, lai kopumā pasākums "iznestu" savu ideju, lielākā daļa balvu tiks izlozētas. Jā, censoņiem un sporta braucējiem būs sava "kategorija", bet ikdienas braucējiem būs iespējas tikt pie balvām veicot minimālo noteikto distanci - 250 km, kas nav daudz 3 mēnešiem, un atnākot uz pasākumu tikt pie balvas!

Superīgi. Turpinu darboties un tad jau gaidi nākamās ziņas.


Velo-Redele

Sveiks

Tā kā, no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, ir mainījušies apstākļi, tad ir tā, ka "Liepājas velo vasara 2018" apbalvošana nevar notikt tur kur bija ieplānots. Diemžēl saimnieki ("Makšķernieku nams") mums atteica un ņemot vērā to, kā tur izskatās, jāpiekrīt - apkārtnē ir apjomīgi būvdarb!

Līdz ar to PAZIŅOJAM, ka apbalvošana notiks 22.09.2018., plkst. 18:00, "BB wake park" kafejnīcā Beberliņos (Lībiešu iela 2/6, Liepāja).

Tiekamies!


Kā tur nokļūt ir iespējams atrast šeit:

"Liepājas velo vasara 2018" sieviešu ieskaite līdz 2600 km

Un tad nu pēdējie rezultāti sieviešu ieskaitei. Jāsaka, ka sieviešu bija vairāk kā vīriešu, bet ne ļoti daudz vairāk. Liels prieks, ka pasākumam aktīvi pievienojas arvien jauni dalībnieki.

Visus reģistrācijas noteikumus izpildīja 84 dalībnieces (Bija nepieciešams reģistrēties velo-redele.lv aizpildot anketu, pievienoties endomondo izaicinājumam, kā arī nobraukt vismaz 250 km trīs mēnešu laikā).

Prieks par mūsu aktīvajām dalībniecēm, par foršajiem foto un daudziem veiktajiem km.

Lūdzu apskatieties rezultātu tabulu, ja ir kāda kļūda noteikti ziņojiet man (Mārtiņš) pa tālruni 26173222.

Ja vēl neesi Velo-Redele Facebook lapas sekotājs tad noteikti dari to un būsi pirmais, kas saņems ziņas par un ap divriteņiem Liepājā, Latvijā un pasaulē!

Spiežot zemāk atveriet linku lai apskatītu rezultātu tabulu:

Sievietes līdz 2600 km


"Liepājas velo vasara 2018" vīriešu ieskaite līdz 2600 km

Vasara tuvojas noslēgumam un noslēdzies arī ir aktīvais velo braukšanas pasākums. Esam apkopojuši rezultātus un publicējam vīriešu ieskaiti.

Kopā visus reģistrācijas un dalības nosacījumus ir izpildījuši 77 dalībnieki. (Bija nepieciešams reģistrēties velo-redele.lv aizpildot anketu, pievienoties endomondo izaicinājumam, kā arī nobraukt vismaz 250 km trīs mēnešu laikā).

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems noteiktās balvas, bet visi citi, kas ir sarakstā un ieradīsies uz apbalvošanu piedalīsies balvu izlozē. Balvu būs daudz!

Prieks par lielo atsaucību pasākumam, noteikti to rīkosim arī nākamgad un noteikti būs arī ziemas izaicinājums, jo velosipēds ir transportlīdzeklis visiem gadalaikiem, mainās tikai apģērbs un ceļa apstākļi. 

Lūdzu apskatieties rezultātu tabulu, ja ir kāda kļūda noteikti ziņojiet man (Mārtiņš) pa tālruni 26173222.

Ja vēl neesi Velo-Redele Facebook lapas sekotājs tad noteikti dari to un būsi pirmais, kas saņems ziņas par un ap divriteņiem Liepājā, Latvijā un pasaulē!

Spiežot zemāk atveriet linku lai apskatītu rezultātu tabulu:


Vīrieši līdz 2600 km

Un tā publicējam pirmos rezultātus "Liepājas velo vasara 2018"

Un rezultāti ir ieskaitē dalībniekiem, kas veikuši vairāk par 2600 km. Šī ir ieskaite tiem, kas brauc lielākus attālumus, bieži vien sporta nolūkos. Visu cieņu dalībniekiem par uzrādītajiem rezultātiem.

Kopumā tie ir 16 dalībnieki, kas veikuši daudzus tūkstošus km Liepājā un tās apkārtnes novados. Lieliski!

Atgādinām, ka atbilstoši nolikumam ieskaitē vīrieši un sievietes ir kopā!

Godalgotajā trijniekā ir viena sieviete, kas atzīmējās visās nepieciešamajā vietās un veica vairākus tūkstošus km.

Lūdzu apskatieties rezultātu tabulu, ja ir kāda kļūda noteikti ziņojiet man (Mārtiņš) pa tālruni 26173222.

Spiežot zemāk atveriet linku lai apskatītu rezultātu tabulu.

Ieskaite virs 2600 km

Hei Hei

Vasara tuvojas izskaņai, ir pēdējā augusta diena. Klāt septembris, laiks, kad sēnes mežā daudz un bērniem jāsāk iet skolā. Bet arī rudens ir skaists, daudz krāsu dabā un lieliski izbraucieni ar velosipēdiem vēl tikai priekšā!

Arī pasākums "Liepājas velo vasara 2018" jau tuvojas noslēgumam un 31.augusts ir pēdējā diena. Pēdējā diena un pēdējais vasaras pasākuma suvenīrs arī jāatrod.

Kur meklēt? Ceram, ka šis būs grūtākais priekšmets!


Te kartē tas ir. Teiksim tikai vienu - tas neatrodas pilsētā kā tādā, bet gan ārpus apdzīvotas vai industriālas teritorijas. Un novietots ir pie zemes. Bet cieši blakus kaut kam.'

Aiziet - lai veicas! Re cik tas smuki sarkans ričukiņš.

Priekšmetu izveidoja SIA "Ideju lidlauks"
Pagatavos jebko un jebkā no metāla, no dažāda metāla!
Reinis 29716984

Hei hei

Jūlijs jau ir garām, bet mēs turpinām sparīgi mīt pedāļus, jo klimats to ļauj pavisam noteikti darīt! Bet mēnesis ir pagājis un apkopojam starprezultātus!

Sievietes:

1. Gunta Lankovska - 3219,88 km

2. Evita Šinketa - 2651,77 km

3. Sintija Ozoliņa - 2379,33 km

Sieviešu konkurencē pirmās divas vietu ieguvējas mēneša laikā ir nosargājušas savas pozīcijas. Gunta joprojām ir stabila līdere apsteidzot Evitu par aptuveni 600 km, kas ir samērā liels atrāviens un redzēsim vai Evita spēs apsteigt. Trijniekā mums ir "ielauzusies" arī Sintija ar iespaidīgiem diviem tūkstošiem km. Nedaudz apsteidzot iepriekšējā mēnesī Unu, tā ka vēl nav zināms, kas finišēs kā 3. Gunta ir ļoti azartiska braucēja, brauc gan ikdienas, gan arī garas distances. Arī Evita ir ikdienas velobraucēja un azartiski organizē dažādus tematiskus izbraucienus uz dažādām vietām. Arī Sintija ikdienā izmanto velosipēdu pilsētā un arī dodas garākos izbraucienos ārpus Liepājas. Kopumā ņemot jāsecina, ka sievietes ir ļoti aktīvas braucējas. Tas priecē. Tad aiziet - pēdējā velo vasaras mēnesī!

Vīrieši:

1. Zigmunds Lauris - 4647,71 km

2. Imants Priede - 3271,52 km

3. Aldis Eglītis - 3170,04 km

Zigmunds no otrās vietas ir pakāpies uz pirmo, kur apsteidz iepriekšējā mēneša kopvērtējuma līderi Markusu, kurš šomēnes vairs nav pirmajā trijniekā. Zigmunda kontā jau ir iespaidīgi nepilni 5 tūkstoši km. Suuuuper! Pirmajā trijniekā ir ielauzies Imants, kurš pēc pirmā mēneša nebija. Imants ir sen zināms aktīvs Liepājas velobraucējs, kurš ikdienā sēžas uz velosipēda dodoties darba un citās gaitās. Imantam velosipēds ir galvenais transportlīdzeklis, protams, Imants arī piedalās izturības braucienos un ceļo. Aldis ir saglabājis 3.vietu vīriešu konkurencē - tātad stabils braucējs. Zigmunds ar Aldi, spriežot pēc endomondo braucieniem, ir aktīvi šosejas braucēji. Protams, velosports tas ir apsveicami un super. Aiziet.

Noteikti jāatgādina, ka visiem, kas veikuši vairāk par 2600 km ieskaite ir viena, kopēja - vīrieši un sievietes.

Visi, kam ir mazāk par 2600 km un vismaz veikti 250 km un tie ieradušies uz apbalvošanu - piedalīsies loterijā, kur tiks izlozēts liels daudzums vērtīgu dāvanu karšu no mūsu atbalstītajiem.

Jāpiemin ari tas, ka esam noslēpuši jau 2 pasākuma suvenīrus jeb "slēptos priekšmetus", kuru atrašanā visātrākie bija: Inga Krūtaine un Evita Šinketa (kopā ar Vita Ļaudama). Prieks par ašu reakciju un to, ka pasākums kādam arī sagādā suvenīru, kas atgādinās par pasākumu. Kāds tas izskatās var redzēt zemāk rakstos.

Tātad, pēdējais mēnesis jau ir sācies! Atliek tikai braukt, braukt ikdienā un novērtēt to labsajūtu ko sniedz velosipēds ikdienā!

Aiziet!

SLĒPTAIS PRIEKŠMETS Nr. 2 (apraksts)

"Liepājas velo vasara 2018"

Tas atrodas: vieta, kur saprot un gaida velosipēdistu un noteikti pacienās to. Pacienās? Jā! Brauc ar velo aptuveni 10 km ārpus vēju pilsētas (no Rožu laukuma mērot), atrodi vietu kur gaida un pacienā velosipēdistu, nosauc paroli un tiec pie „Liepājas velo vasara 2018” kolosālā suvenīra. Vietas nosaukumā ir ietverts kaut kas velo tēmai tuvs...

Ak, jā – atrodot to vietu neaizmirsti ieiet telpā un pateikt paroli: „Ar velosipēdu ikdienā”

Un ja būsi pirmais – tiksi pie suvenīra un garda pārsteiguma no jaukās vietas!

Negaidi – velosipēdam „pa rorēm” un aiziet!


SLĒPTAIS PRIEKŠMETS (apraksts)

"Liepājas velo vasara 2018"

Tas atrodas pludmalē. Pa vidu tam, kā sauc šo vietu, šo pilsētu! Tieši vidū, zem tā, skaties un meklē smiltīs! 

Atradi, ieliec bildi kopā ar to, sevi un velosipēdu pie sava velobrauciena "endomondo", saņem punktus kopvērtējumā! Atradumu paturi sev!  
Dalies ar to savā laika joslā facebook un ietago "Velo-Redele"

TEV JĀATROD:


"Liepājas velo vasara 2018"   Jūnija rezultāti:

Laiciņš vasarā ir padevies silts un dalībnieki to izmanto krājot km un dodoties visur kur vien iespējams ar velosipēdu! Braucam...braucam!

Kopā dalībnieki veikuši jau nepilnus 96 000 km. Tas ir labs rezultāts! Perfekti! Jo velosipēds ikdienā ir pats labākais transportlīdzeklis, pats, pats pats labākais! Un mēs zinām kāpēc, vai ne!? Nu bet tagad par rezultātiem:

Sievietes:

1.Gunta Lankovska - 1679.04 km

2.Evita Šinketa - 1084.08 km

3.Una Niedre - 970.44 km

Vīrieši:

1.Markuss Ozols - 1522.33 km

2.Zigmunds Lauris - 1493.77 km

3.Aldis Eglītis - 1473.29 km

Velo-Redele komentārs: Kopvērtējumā redzam, ka līdere ir Gunta, visvairāk km! Pat čaļiem nav tik daudz! Super Gunta! Gunta šogad ir šī gada pārsteigums mums organizētājiem un priecājamies par tik aktīvu velobraucēju - vairāk kā pusotrs tūkstotis mēnesī! Lūk kā! Kopumā gan čaļiem ir vairāk km, kas arī bija gaidāms, bet visumā esam priecīgi par tik labiem rezultātiem un par to, ka daudzi tiešām, ikdienā, brauc ar velosipēdiem! Sieviešu ieskaitē, Gunta ir pārliecinoša līdere, neapšaubāmi, bet čaļiem veiktie km ir līdzīgi un situācija daudz neatšķiras. Šogad Markuss kā sāka tā arī turpina būt līderpozīcijā, jebšu, velosportistu terminoloģijā - dzeltenā krekliņa īpašnieks. Markuss ir ikdienas velobraucējs un jau vairākus gadus piedalās izaicinājumā - šogad redzam, ka viņš ir apņēmības pilns uzvarēt! Aiziet Markus! Jūtam, ka pēc 2.mēneša būs izmaiņas, jo nelielā attālumā ir daudzi nopietni velobraucēji! Evita ir ļoti aktīva ikdienas velobraucēja, organizē lieliskus braucienus un popularizē velobraukšanu, mums prieks par Tevi - super! Una ir ikdienas velobraucēja un ne pirmo gadu piedalās izaicinājumā, mums liels prieks par to!  Zigmunds līderos ir pievienojies pirmo gadu, prieks par to! Redzam, ka viņš brauc tālu un daudz - super! Aldis izaicinājumā ir ne pirmo gadu, brauc daudz un tālu, ceram, ka redzēsim apbalvošanā! Nu re, par visiem mums ir prieks!

Protams, ikdviens no dalībniekiem mums ir pats svarīgākais! Jo bez Jums nebūtu pasākuma, bez Jums nebūtu lieliski pavadīts laiks uz velosipēda, lai, izmantojot to, ikdienā padarītu pasauli mums apkārt draudzīgāku un tīrāku. Daudzās un vērtīgās balvas tiks izlozētas starp tiem dalībniekiem, kas nebūs uzvarējuši ieskaitē, tā ka iespējas ir ikvienam, kas pa visu vasaru noripos 250 km! Aiziet!

Vēl arī priekšā ir trīs slēpto priekšmetu atrašanas disciplīna un citas "piedevas" pasākumam, kas to padarīs tikai interesantāku!

P.s. Skaidrībai - rezultātu apkopojumā nav iekļauta (Zane Grava - brauc Jelgavā) un Rolands Eihmanis (nenoņem drošības uzstādījumus, tātad, nepiedalās ieskaitē).


Klāt ir jauns gads un jauns izaicinājums ar skanīgo nosaukumu "Liepājas velo vasara 2018"

Pasākums, kas motivē ikdienā pārvietoties ar velosipēdu pilsētā un ārpus tās, vienlaikus tiekot pie iespējas saņemt vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem!

Braukt ar velosipēdu ir forši un veselīgi, jāsaka - arī stilīgi! Tik vien, kā nedaudz jāpamaina ikdienas paradumi un viss, brauciens sagādās milzum daudz prieka un spēka visai dienai!

Tev ir tikai jāveic 2 darbības, lai pieteiktos:  

Aizpildi reģistrācijas anketu
Piesakies izaicinājumam

Nolikums

Piedalies īstajā velo sezonas un "Liepājas velo vasara 2018" atklāšanas pasākumā-braucienā 31.05.2018.Aizpildi un esi viens no "Liepājas velo vasara 2018"

Reģistrācijas dati tiek iesniegti biedrībai "Velo-Redele", kas ir atbildīga par to uzglabāšanu. Dati ir nepieciešami, lai noteiktu sacensību uzvarētāju, identificēt to, sazināties balvas saņemšanas gadījumā un pasniegt balvas. Dati netiek un netiks nodoti trešajām personām, tie netiks izmantoti citiem mērķiem, kā vien šeit norādītajiem.


*

*

*

*

*


Atklāšanas pasākums 31.maijā plkst. 18:30 pie "Liepājas olimpiskā centra".
Papildus informācija par pasākumu: Facebook - "Velobums".

Pasākums ir "Liepājas velo vasara 2018" ievadpasākums, kurā norisināsies ar velosipēdiem saistītas aktivitātes un būs iespēja saņemt papildus informāciju par pasākumu, reģistrāciju.


0
.

 .