Sveiks

Ziema ir aiz muguras un mēs jau minam pedāļus ikdienā pavasara režīmā, baudot spirgto rīta gaisu, jaunos saullēktus Liepājas ezerā un arī vakara braucienā saulrietus jūrā. Bet jau laiciņu atpakaļ ir noslēdzies pasākums "Liepājas velo ziema 2019", kas jau 2.gadu pēc kārtas pulcēja divriteņotājus, kas nebaidās no ziemas un brauc. Brauc, jo tiem divritenis ir visu sezonu braucamrīks un ikdienas transports. "Katram savs" ir pazīstams teiciens un šiem, kas brauc ar divriteni pa ziemu, ir pienācis laiks saņemt apbalvojumus!

Beidzot viss ir izdarīts, atvainojamies, ka ievilkās, bet tam ir savi, objektīvi, apstākļi. rezultāti ir apkopoti, visi informēti, neesmu saņēmis iebildumus.

Tātad! Pasākuma apbalvošana notiks 17.04.2019. plkst. 18:30, kafejnīcā "Vinilkoks", Liepājā, Kungu ielā 21/21b. Tieši aiz "Cafe21" ēkas, pagalmā, jaukā un retro stila kafejnīcas telpā, ko mums laipni atvēlēja mūsu pasākumu atbalstītājs!

"Liepājas velo ziema 2019" dalībnieki, kuri saņem apbalvojumus:

1.Laura Pirtniece; Baiba Petkus; Ginta Jaunciema; Evita Šinketa; Agnese Gludava; Vita Ļaudama; Ilze Mažaika

2.Jānis Jaunciems; Armands Macpans; Jorens Gredzens; Askolds Gludavs; Romualds Grumbins; Jānis Ašmanis; Gatis Maļinovskis

Uz pasākumu aicinām arī "Liepājas velo vasara 2018" dalībniekus, kuriem, neliela pārpratuma dēļ, netika pasniegti diplomi par dalību pasākumā. Un tie ir:

1. Iveta Priede; Aiva Lankovska; Līga Pāvila-Straupeniece; Īrisa Branaburga; Līga Rozenšteina

2. Ainārs Fabricius; Uģis Deķeris; Aldis Kalns; Jānis Šterns; Ivo Ozoliņš

3. Sintija Ozoliņa; Evita Šinketa; Raitis Kalnenieks; Viesturs Lēvalds; Aldis Eglītis; 

Laipni aicināts ikviens draugs, paziņa vai divriteņu entuziasts, lai suminātu izturīgos braucējus un kopīgi parunātos par interesantām lietām, kas saistās ar divriteņiem, vasaras plānotajiem braucieniem, piedzīvojumiem dabā! Būšu priecīgs par jebkuru, kurš ieradīsies!

Un nedaudz arī par "Liepājas velo vasara 2019", kas zina, varbūt kāds jaunumiņš...

Tiekamies!

Protams, liels paldies visiem dalībniekiem par dalību konkursā, paldies visiem, kas dalījās ar ierakstu un palīdzēja daudziem ieraudzīt šos skaistos skatus.

Pēc balsojuma "Facebook" fotokonkursa uzvarētājs ir Ginta Jaunciema ar foto kur tālumā ir saule saulrietā, gluži kā liels liesmojošs punkts. Bilde tiešām kolosāla, perfektā brīdī Ginta ir bijusi uz divriteņa, lai šādu mirkli noķertu! Kolosāla bilde, kas saņēma 27 "Like" Facebook konkursiņā.


Pagājuši ir 4 gan ziemīgi, gan, dažbrīd ne tik ziemīgi mēneši "Liepājas velo ziema 2019" pasākumā.

          Esam apkopojuši pasākuma rezultātus un ir laiks tos paziņot. Pasākums kopumā ir izdevies, reģistrējās nedaudz virs 100 dalībniekiem, bet "endomondo" izaicinājumā to bija vairāk. Jāpiemin, ka otrajā "Liepājas velo ziemā" bija arī jāapmeklē noteiktas vietas un braucieniem jāpievieno foto, par to saņemot noteiktu km skaitu, kas tika pieplusots pie faktiski nobrauktajiem. Tadā veidā arī varēja tikt pie papildus km, kurus nebija fiziski jābrauc.

          Vairāk nobraukto km ir vīriešu konkurences dalībniekiem - pirmās vietas ieguvējs Jānis Jaunciems pieveica "tīros" 4300 km! Vai nav slikti!? Cits pat ar auto tik daudz nenobrauc! Otrajā vietā ir Armands Macpans ar 3290.97 km un trešajā vietā Jorens Gredzens ar 3168.18. Vai nav kolosāli!

           Sieviešu konkurencē visvairāk ziemu uz divriteņa pavadīja Laura Pirtniece, kura nobrauca veselus 2813.17 km. Laura ir divkārtēja "Liepājas velo ziema" čempione un noteikti ieies vēsturē kā pirmās "velo ziemas" uzvarētāja un šogad titulu nosargāja! Super. Jāpiebilst, ka Laurai pasākuma gaitā kaut kas nogāja greizi ar "endomondo" profiliem un to sanāca veseli 2, iepriekšējo nebija iespējams "atdzīvināt". Mēs pārbaudījām un tur viss ir pareizi un taisnīgi. Otro vietu ar 2645.50 km ieņem Baiba Petkus, kas ir Liepājas velo pasākumu aktīva dalībniece no to pirmssākumiem un nopietni aizrāvusies ar sporta velobraukšanu, ceram, ka tas ir pateicoties tieši "Liepājas velo vasara" pasākumiem... 2470.85 km savā debijas "Velo ziemā" pieveica un 3.vietu ieguva Ginta Jaunciema! Liels prieks par Gintu, viņa ir jaunpienācēja pasākumā, ceram uz viņas dalību "Liepājas velo vasara 2019". Jāpiebilst, ka velobraukšana Gintai padevās kopā ar dzīvesbiedru Jāni, kurš vīriešu konkurencē bija izturīgākais ziemas braucējs. Liels prieks par tik aktīviem cilvēkiem, kas arī ziemā brauc, un brauc ne tikai paši, bet arī ar bērniem kopā. Ja kāds vēlas teikt, ka ziemā nevar braukt ar divriteni, tad lai pajautā šiem un citiem dalībniekiem, kas piedalījās. Medz teikt, ka: "cilvēkam robežas eksistē tikai galvā". Priecājamies par to, ka katrā no pasākumiem pievienojas arvien jauni, līdz šim nepazīti liepājnieki un novadu iedzīvotāji. Tas motivē un ir ļoti pozitīvi. Protams, priecājamies arī par ilggadējiem daībniekiem, kas ir izteikti velobraucēji un ikreiz piedalās, piedalās jo ikdienā pārvietojas ar divriteņiem.

            Protams, sakām lielu paldies visiem dalībniekiem, ka piedalījāties un ar savu piemēru rādat to, ka viss ir iespējams - sasniegt gan lielus, gan mazus, gan citus, gan arī savus mērķus. Bez Jums šis pasākums nenotiktu. Paldies.

            Liels paldies arī pasākuma atbalstītājiem: 

DUS "Virši"

Kafejnīca "Vinilkoks"/ "Putnu dārzs"

LOC (LIepājas olimpiskais centrs - SPA)

Liepājas pilsētas domei

SIA "Skandi motors Liepāja" un tā vadītājam Uģim Deķerim

Velodarbnīcai/veikalam "Liepājas velo parks"

Lāzertagam "Poligons1"

          Protams, ziema, ziema...bet divriteņa izmantošanai nav gadalaiku, ziema ir tikai viens no tiem ar savām prasībām jebkuram no transportlīdzekļiem. Viss ir atkarīgs no ikdienas vajadzībām un tām tad arī ir jāpiemeklē atbilstošākais transportlīdzekļa veids. Velosipēds ziemā, protams, vairāk ir paredzēts īsākiem braucieniem, bet ir dalībnieki, kas mērojuši ceļu līdz pat Rīgai. Jā, ziemā, ar velosipēdu līdz Rīgai - to paveica Armands Macpans, pie kam to darīja valsts svētkos tādējādi tos atzīmējot. Un ko tad lai par to saka - ziemā nevar braukt!? Var, un kā vēl var! Apģērbs un brauktuves apstākļi ir jāņem vērā un braukt var.

          Intensīvi gatavojamies arī "Liepājas velo vasara 2019", kura noteikti notiks. Piedalīsimies pašvaldības projektu konkursā, kur ceram iegūt nepieciešamo atbalstu, kā arī strādājam pie pasākuma projekta izveides, sponsoru piesaistes. Ir ko noņemties, bet esam entuziasti un prieks, ka Jums ir prieks un motivācija braukt ikdienā ar divriteņiem.Domāsim un ieviesīsim jauninājumus pasākumā, šādi tādi jau ir padomā, tā, lai pasākumi būtu daudzveidīgāki un ir kaut kas jauns. Kā viens neliels, bet, cerams, interesants jaunievedums "Velo vasarā" būs fotokonkurss! Jā, būs balvas par superīgiem foto, kas uzņemti braucot ar velosipēdiem, būs vairākas kategorijas, būs inčīgi! Bet tas nedaudz ieskatam, gatavojam arī vēl šo to interesantu!


"LIepājas velo ziema 2019" apbalvošanas pasākuma norises datums tiks paziņots nedaudz vēlāk! Bet tas notiks kafejnīcas "Vinilkoks" telpās - tas ir skaidrs.


Atbildīgais par pasākumu - Mārtiņš Zālītis - 26173222


REZULTĀTI

Sievietes

1. pozīcija - Agnese Gludava - 1533.18 km

2. pozīcija - Baiba Petkus - 1394.83 km

3. pozīcija - Evita Šinketa - 1383.90 km


Konkurence ir spraiga. Turpat netālu ir arī citas braucējas, kam attālums no

 līderu trio nav liels. Pēdējais izaicinājuma mēnesis ir sācies un redzēsim kā 

izvērtīsies sieviešu aktivitāe rezultātos.

Intriga ir liela...

Vīrieši

1. pozīcija - Jānis Jaunciems - 3271.53 km

2. pozīcija - Askolds Gludavs - 2750.29 km

3. pozīcija - Jorens Gredzens - 2124.21 km


Vīriešiem pirmie divi dalībnieki ir atravušies gan viens no otra, gan arī pārējiem.

Pat trešo pozīciju - viss ir tikai vēl priekšā! februārī tad redzēsim, kurš izraus

trešo, vai pat otro vietu.


Noteikti uzmanības vērts ir fakts, ka aktīvie ziemas braucēju vidū ir ģimenes - Agnese un Askolds Gludavi, kuri ir vadošo trijniekā abās ieskaitēs. Arī Ginta un Jānis Jaunciemi ir vadošajā "galā", Ginta gan ieņem patreiz 4. vietu, bet visas iespējas ir tikt trijniekā.

Pievēršam uzmanību tam, ka pirmās velo ziemas uzvarētājai Laurai, šoziem samisējās ar profiliem un viņai ir tie veseli 2, no kuriem viens ir aktīvs un otrs nē, bet, pēc pārbaudes mēs pieņemsim lēmumu vai tos summēt vienā km rezultātā.

Protams, mums ir liels prieks par visiem, ka ziema ir tikai gadalaiks un nebūt ne nemazina velo braukšanu! Lieliski. Jānis Jaunciems šoziem ir raženākais km braucējs, jau veseli 3 tūkstoši! Kolosāli!

Aiziet, braucam tad pēdējā mēnesī un skatāmies, kurš tad noslēguma mēnesī sabrauks vairāk.

Auksti?!

Nu taču - ir ziema! Kas nemaz neietekmē to, ka var ikdienas gaitās doties ar divriteni! It nemaz! pamēģini. Tikai skaties vērīgāk zem riteņiem! Jo vietām ir slidens.


Lai vai kā, "Liepājas velo ziema 2019" notiek un nobraukumi ir lieli, līderi jauni, šad un tad piesalst, bet tikai pāris dienas un kurš gan par to galu galā uztraucas!? Jābrauc tikai.

Nav ko te ņemties, skatamies kas tad mums 1. mēnesi aizvadot ir braucis vissparīgāk!

Sievietes:

1. Agnese Gludava ar 891 km. Agnese šoziem brauc sparīgi, viens mēnesis un gandrīz jau tūkstotis. Tas ir superīgi. Agnese ir pārliecināta velobraucēja, gan ikdienā gan arī sporta sacensībās. Īsts velo cienītājs. Tā tik turpināt!

2. Silvija Kauce ar 888 km. Silvija ir jauna dalībniece, vismaz neesam pamanījuši līderu galā. Silvija pēc braucieniem spriežot ar divriteni ir uz Tu, jo pārvietojas pa pilsētu un varētu būt, ka divritenis ir ikdienas trasportlīdzeklis. Super. Prieks. Novēlam tā turpināt.

3.Laura Pirtniece 652 km. Laura ir pirmā velo ziemas čempione. Pirmās velo ziemas, kas notika pagājušogad. Tas ir apsveicami, ka Laura neatdos titulu bez cīņas, bez draudzīgas cīņas ar citiem velobraucējiem. Aiziet!


Vīrieši

1. Jānis Jaunciems ar 1227 km. Jānis ir uzņēmies vadību un kopumā izaicinājumu līderu galā nav bijis, neesam manījuši. Bet tas ir labi, jo tādējādi Jānis ir pārsteigums un pierādījums tam, ka ir tikai jāvēlas un var braukt visu gadu.

2. Romualds Grumbins ar 1048 km. Roma ir zināms ikdienas velobraucējs daudziem. Daudziem velobraucējiem izaicinājumā un noteikti savējiem, kas zina, ka divritenis Romam ir kas vairāk kā tikai braucamais.

3.Markuss Ozols ar 997 km. Nu Markusu mēs daudzi zinām. No ikdienas braucēja Markuss jau ir iesaistījies sporta velobraukšanā un piedalās daudzās sacensībās. Prieks, ka daļēji arī pateicoties mums forši cilvēki pievēršas sportam! Aiziet. Tā tik turēt.

Šādi ir rezultāti.

Protams, blakus līderiem ir arī daudzi citi velobraucēji, kuri ikdienā pārvietojas ar velosipēdiem un tas ir super. Jo mēs visi kopā veicinam labāku rītdienu un pierādam, ka tikai mainot paradumus mēs spēsim būt labāki. Ka mēs spējam rīkoties, nevis tikai cerēt, ka kādu dienu kaut kas kļūs lētāks un līdz ar to dzīve labāka. Nē, ir jāņem divritenis, jāpārdomā savi paradumi un jācenšas izmantot iespēja. Iespēja būt "zaļākam" ikdienā, ietaupīt līdzekļus un uzlabot veselību kustoties ikdienā!


Ziema!?          Kur!?

Jā, ziema ir tikai gadalaiks un nekas vairāk. Ir tikai jāpiedomā vairāk pie apģērba, velosipēda apgaismojuma un vairāk jāuzmanās uz ielām, bet braukt var un  nemaz ne sliktāk kā vasarā.

Liepāja un apkārtnes novadi ir ideāli piemēroti velobraukšanai ikdienā, to izmantojot kā transportlīdzekli ikdienā. Attālums no pilsētas apdzīvotajiem rajoniem līdz centram ir aptuveni 5-7 km, kas ir vairāk kā ideāls lai ikdienā dotos ar velosipēdu uz darbu vai darīšanās.

Bet pāri visam - "LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2019" tiek organizēta, lai arī ziemās, kas pie mums vairs nav bargas, aktīvie velobraucēji un tie kas par divriteņa izmantošanu ikdienā domā, būtu vairāk motivēti to darīt. Tā, ka nenoliec savu velosipēdu malā, brauc! Pamēģini, jo tas neko nemaksā - neko! Esi aktīvs, lauz stereotipus!

Šoreiz mūsu pasākumam atbalstu ir apsolījuši uzņēmumi, kas aktīvos pasākumus atbalsta pirmoreiz. Tos vari aplūkot pasākuma afišā!

Zemāk atrodi 2 pogas, kas Tevi aizvedīs tur kur ir jāreģistrējas. Viena uz "Endomondo" izaicinājumu, otra uz Reģistrācijas formu", to aši aizpildi un gaidi 1.novembri, kad km sāks skaitīties! 

Ieskaties arī nolikumā, jo pasākumam ir "odziņas", noteikti izlasi!

 Endomondo izaicinājums 

 
 Reģistrācijas anketa 

  NOLIKUMSLiepājas velo ziema 2019


Aktīvi strādājam pie pasākuma plānošanas un aktīvajā fāzē ir atbalstītāju meklēšana, kurā mums patiešām sokas! Uz šo brīdi mums ir apstiprinājuši atbalstu jau 3 jauni uzņēmumi. Blakus attēlos Jūs varat redzēt tos! Lieliski vai ne? Jāsaka, ka gan, ka jaunu auto laimēt šoreiz nevarēs un arī degviela balvā nebūs, bet šis tas interesants no uzņemumiem gan. Arī velo darbnīca mums ir jauna, aktīva, jo rīko pasākumus ar velosipēdiem.

Domājam arī paša pasākuma aktīvās norises plānu, ir idejas, kā to padarīt interesantāku, lai nebūtu tikai km veikšana. Idejas, protams, ir jauka lieta, bet tās vēl jāmenedžē un jāīsteno! Bet zinu, ka Jums patiks! Protams, ja Jums ir kāda gaiša ideja, rakstiet mums un izskatīsim, kā to realizēt.

Laiciņš ārā ir jauks, pavēss, bet tas nav šķērlis, lai ikdienā dotos ar velosipēdu!

Braucam, braucam un apzināmies, ka rudens un ziema ir tikai gadalaiks! Kam nepieciešamas tikai nedaudz cits apģērbs.
"Liepājas velo ziema 2018"

20. martā kafejnīcā "Makšķernieka namiņš" notika pasākuma laureātu apbalvošana. Jaukā gaisotnē uzvarētāji saņēma balvas no pasākuma atbalstītājiem:
Liepājas olimpiskais centrs, SIA "BlueshockRace", Liepājas teātris un Liepājas pilsētas domes.
Dalībniekus sveica Biedrības "Velo-Redele" projektu vadītājs Mārtiņš Zālītis un valdes priekšsēdētājs Agnis Svažs.
1.vieta saņēma LOC spa dāvanu kartes; 2.vieta - "BlueShockRace" dāvanu kartes; 3.vieta - ielūgumus uz Liepājas teātri; 4-6.vietas - Liepājas suvenīrus no Liepājas pilsētas domes.
Vietu ieguvējus un nobrauktos km ir iespējams apskatīt uzejot ar kursoru uz bildēm.
Paldies Gintam Samedovam par foto.

"LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018" rezultāti:

      Ziema Liepājā un tās apkārtnē mūs šogad priecēja gan ar lielu sniegu gan zemu temperatūru. Prieks, ka tas neatturēja dalībniekus braukt ar velosipēdiem. Patiesībā, ar velosipēdu ir iespējams braukt jebkuros laika apstākļos, nepieciešams ir tikai piemērots apģērbs. Somijā, piemēram, ir pilsētas, kur iedzīvotāji visu gadu izmanto velosipēdus ikdienā. Somijā, kur lielāko daļu laika ir auksts laiks un daudz sniega!

      Liepājas velo ziema kā izaicinājums tika izveidots pirmo gadu. Kopumā reģistrējušies pasākumam bija 173 dalībnieki, kas, mūsuprāt, ir labs sākums. Pasākums mērķis bija aktualizēt faktu, ka velosipēds maldīgi tiek uzskatīts tikai par vasaras transportlīdzekli. Un noskaidrot cik cilvēku arī ziemā neliek velosipēdu šķūnītī. Protams, ne jau visi velobraucēji, kas brauc ikdienā piedalījās izaicinājumā.

      Kopējie rezultāti mūs priecē. Gan dalībnieku skaita ziņā, gan veiktā attāluma, gan arī faktā, ka pasākums ir izdevies. Var braukt ziemā un to pierādāt Jūs, dalībnieki! Paldies Jums.

      Liela daļa no dalībniekiem velosipēdu izmanto ikdienā, ko varēja redzēt no to braucieniem. Jāatzīmē Imanta veikums - 4200 km, kas, pat Liepājas velo vasarā būtu līdera rezultāts. Ceram, ka viņš piedalīsies arī "Liepājas velo vasara 2018". Prieks par Lauru, kas ir uzvarējusi sieviešu ieskaitē un ar saviem braucieniem parādījusi to, ka ikdienā izmantot velosipēdu var vienkārši un dara to ar prieku. Arī Āris brauc ikdienā un izmanto velosipēdu lai dotos uz darbu vai no tā.

SIEVIETES

1.vieta - Laura Pirtniece - 2419.32 km

2.vieta - Baiba Petkus - 1978.38 km

3.vieta - Līga Rozenšteina - 1880.84 km

4.vieta - Inta Untenberga - 1174.78 km

5.vieta - Monta Priedola - 715.11 km

6 vieta - Inga Krūtaine - 561.19 km


VĪRIEŠI:

1.vieta - Imants Švarcs - 4206.06 km

2.vieta - Āris Burkins - 2721.27 km

3.vieta - Markuss Ozols - 2576.53 km

4.vieta - Imants Priede - 2021.32 km

5.vieta - Jānis Ašmanis - 1775.35 km

6 vieta - Armands Macpans - 1477.77 km


Rezultāti tika apkopoti ņemot vērā 2 noteikumus: reģistrācija endomondo izaicinājumam un aizpildīta pieteikuma anketa.

1.-3. vietu ieguvēji saņems atbalstītāju dāvātās balvas (dāvanu kartes), 3.-6.vietu ieguvējiem tiks pasniegti forši suvenīri no Liepājas pilsētas domes.

Apbalvošana notiks 20.03.2018. plkst. 18:30 kafejnīcā "Makšķernieku namiņš" Vecā ostmala 11, LIepāja. Aicinām visus dalībniekus.

LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018

Šogad ziema mūs lutina ar zemu temperatūru un sniegu, BET tas nebūt nebaida velobraucējus, kam velosipēds ir ikdienas transportlīdzeklis.

Šogad LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018 tika organizēta pirmoreiz, kā pilotprojekts, ar mērķi motivēt velobraucējus pārvietoties ar velosipēdu arī ziemā. Kā zināms, gadalaiks pats par sevi nav iemesls lai nelietotu velosipēdu. Viss sākas ar vēlmi pārvietoties aktīvi un videi draudzīgi. Ziemā slīd visiem: automašīnām, gājējiem slēpotājiem un velosipēdistiem. Tikai katrs no tiem apzinās sava transportlīdzekļa spējas un vadīšanas īpašības. Bettas ir iztirzājams un garš temats, atgriežamies pie pasākuma.

Liepājas velo ziema ir kaut kas jauns. Priecājamies par samērā kuplo dalībnieku pulku.

Tuvojas izaicinājuma finišs un sākam sarūpēt balvas, kuras pasniegsim uzvarētājiem individuāli. Kopēju apbalvošanas pasākumu neorganizēsim, piedodiet, visus spēkus, resursus un idejas novirzam nākamajam vasaras pasākumam. Bet noteikti foto galerijās redzēsiet apbalvošanu!

Apkopojam mūsu sponsoru dāvātās balvas un esam milzīgu pateicību parādā SIA "BlueShockRace" elektrokartingu hallei (Anda Madara Lībe); Liepājas teātrim (Jevgenija Skoraja) un Liepājas pilsētas domei (Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa) un tās vadītājai Elīnai Tolmačovai.

Zemāk varam apskatīt balvas ko saņems izturīgākies braucēji ziemā. Būs arī silta dāvana no Liepājas olimpiskā centra, kur tās ieguvēji varēs sasildīties baseinā un pirtiņās pēc ziemīgajiem braucieniem.

Prieks par visiem dalībniekiem. Mēs, organizētāji nākamgad centīsimies rīkot šo izaicinājumu atkal, bet tagad ķeramies klāt vasaras izaicinājumam.

Juhuuuu...Liepāja ir velo pilsētaaaaaaaa!!!!!!

LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018

Ir pienācis laiks, kad ārā vairs nav silts laiks un pie mums to sauc par ziemu. Bet braukt ar velosipēdu var arī ziemā, var, var...! Var un ir cilvēki, kas to dara, ir daudz pilsētu pasaulē ar bargākiem laikapstākļiem un tur cilvēki brauc.

Mēs arī varam un daram! Braucam, skaitam km un sparīgākie tiks pie balvām. Balvām no mūsu atbalstītājiem, kas ir afišas apakšā norādīti.


Noteikumi dalībniekiem ir tie paši kas "Liepājas velo vasaras" pasākumos attiecībā uz godīgu dalību - neizmantot citus transporta veidus, kā tikai velosipēdus; braucieniem 2/3 ir jābūt Liepājā vai afišā minētajos novados (arī Aizputes - kļūdas pēc nav ielikts afišā); dalībniekam jāreģistrējas gan "endomondo" izaicinājumā (poga zemāk), gan arī jāaizpilda vienkārša reģistrācijas forma; jāievēro godīgas dalības principi, jābūt gatavam, ka visi braucieni godalgoto vietu ieguvējiem tiks pārbaudīti un var tikt jautāts precizējums par kādu konkrētu braucienu ar velosipēdu.

Par balvu pasniegšanu informēsim pasākuma gaitā (vietu un laiku). Pasākuma laikā var tikt un būs pēkšni uzdevumi, kas attieksies uz pasākuma būtību, par tiem informācija tiks ievietota šajā mājas lapā, kā arī informācija par to tiks publicēta "Velo-Redele" Facebook profilā.

Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apgērbs! Braucam!

http://ej.uz/LVZ_2018


Neapšaubāmi, ir laiks un dienas, kad braukt ar velosipēdu liekas tīrais neprāts! Arī mums ir dienas, kad paveroties pa logu un redzot lielās lietus lāses logā, šķiet, nē, tikai ne ar velosipēdu! Bet saņemoties un izejot no mājas ar velosipēdu, sākot braukt, saprotams, ka nev nemaz tik traki un lietus jau ir tikai lietus. Pie kam, ja esi sagatavojies tam un ir lietus jaka vai vēl labāk - specapģērbs - nekas nav neiespējams. Ir tikai jāgrib un visu var panākt un izdarīt.

Šo pasākumu izveidojām, jo iedvesmojāmies no kādas Somijas pilsētas, kur pat ziemas laikā 60 % no iedzīvotājiem turpina braukt ar velosipēdiem! Un tas ir Somijā!?!?!? Latvijas ziemas nebūt nav tik bargas, īpaši pie jūras, tātad, Liepājā un tās apkārtnē. Parasti ziemas ir siltas un var pārvietoties ar velosipēdu.

Tātad, pasākums "Liepājas velo ziema 2018" ir sekotājs ikgadējam, nu jau 4 pasākumam "Liepājas velo vasara". Esam par velosipēdiem un to izmantošanu ikdienā.

0
.

 .