Apbalvošana "Liepājas velo ziema 2020"...


Sveiks

Šovakar vēlu vakarā youtube manā (Mārtiņš Zālītis) profilā notiks "Liepājas velo ziema 2020" apbalvošana. Urā! Beidzot! Jā, balviņas nu visas ir sapulcējušās pie manis.
Noteikti links uz video tiks publicēts visos Velo-Redele kontos soctīklos un būs iespējams to noskatītīties.
Tā kā dažas no balvām ir gardas un ēdamas, tad tie, kuri tiks tieši pie tām (attēlā), tad arī sazināšos uzreiz nākamajā dienā, lai tās nodotu. Un tās gardas varētu tirt apēstas! Ņamīīīīīī....
Nju ko, tad nu gaidam informāciju! Un skatāmies.


Liepājas velo ziema 2020 - apbalvošana

Čau visi foršie velobraucēji, divriteņu cienītāji!

Jā, "Liepājas velo ziema 2020" apbalvošana ir nedaudz ievilkusies, bet ne vienmēr viss izdodas kā plānots, vīrusa un endomondo kļūmju izraisītie apstākļi nosaka savu kārtību.

Bet, bet....! Otrdien pie manis nonāks pēdējās atbalstītāju balviņas un tad arī organizēšu video formāta apbalvošanu. Visdrīzāk tā būs skatāma youtube video un informācija ievietota visās Velo-Redele informatīvājās vietās/vietnēs.

Balvu ir daudz, tās ir foršas un daža laba ļoti pat piemērota velobraucējiem, bet  to tad noteikti redzēsiet apbalvošanā. Jā, noteikumi diktē savu un nolēmu, ka klātienes apbalvošanu šoreiz nerīkošu, spēkā vēl ir dažādi ierobežojumi, tā ka nevajag ne tos pārkāpt ne arī riskēt.

Balvas tiks pasniegtas katram dalībniekam individuāli un saņemot tās, tiks veikta fotofiksācija un attēli publicēti.

Atskatoties uz pasākumu, man, kā vienmēr, ir liels prieks, ka dalībnieku ir daudz un daudziem gadalaiks ir tikai gadalaiks, nevis kaut ko un kaut kā ierobežojošs laiks. Un, ka divritenis ir un paliek ikdienas sabiedrotais.

Pasaule mainās, vīrusa krīze pierāda, ka divritenis un tā izmantošana ir vajadzīga un pat ieteicama. Daudzas pilsētas un valstis pārveido ielas, lai vairāk telpas atvēlētu divriteņu vadītājiem. Ierobežojumi un vīruss ir piespiedis beidzot cilvēkus redzēt realitāti un mainīt paradumus.

Paldies Jums visiem dalībniekiem par to, ka esat un piedalāties - bez Jums nebūtu pasākuma un nebūtu tās sabiedrības daļas, kas veido un veicina velokultūru Liepājā un novados.

Ir prieks redzēt, ka vairākas Liepājas organizācijas iedvesmojas no "Liepājas velo vasara" pasākumiem un tādus pašus izveido saviem darbiniekiem! Pačukstēšu, ka ja Tev darbā ir tāds pasākums, tad to var bez kreņķa apvienot ar "Liepājas velo vasara 2020" vai "Liepājas velo ziema" pasākumiem. Ir taču forši; "Nošaut 2 zaķus ar vienu šāvienu", vai ne?

Tad nu gaidam apbalvošanas video un braucam, braucam ar velo, lai km skaitās "Liepājas velo vasara 2020".


"Liepājas velo ziema 2020" bildīte...

Foto autors: Ilze Mažaika

Liepājas velo ziema 2020 - fotokonkursa rezultāti!


Beidzot arī ir apkopoti foto konkursa rezultāti un attēlā redzamā bildīte ir ieguvusi visvairāk "Like" Facebook profilā.

Bildīti precīzi raksturo pasākuma būtību - ar divriteni ziemā! Tas nav nekas neiespējams, ir tikai jāgrib un jādara! Jābrauc!

Uzvarētāja ir EVITA ĻAUDAMA   !!!!!! Apsveicam, Evitai ir izdevies labākais foto mirklis šajā ziemā! Ziemā, kad sniega bija dikti dikti maz, bet tas netraucēja Evitai to noķert braucot ar divriteni.

Evita savā rīcībā iegūs dāvanu karti no "TerezeStube Photography", kuru izmantojot tiks pie lieliskas fotosesijas!


Par Liepājas velo ziema 2020 apbalvošanu - vēl joprojām gaidu atbalstītāju sarūpētās balvas un tikko kā visas būs saņemtas tā arī būs "attālināta apbalvošanas ceremonija" ar tai sekojošo balvu pasniegšanu individuāli.


Liepājas velo ziema 2020   -   rezultāti!

Tad nu ir apkopoti aizvadītās ziemas rezultāti izturīgajiem velobraucējiem.

Pasākums noritēja forši, ņemot vērā, ka īstas ziemas mums nebija un ar divriteni varēja pārvietoties bez raizēm. Sabraukti ir daudz km un tas priecē.

Sieviešu konkurencē rezultāti ir blīvi, jo dalībnieces aktīvi apmeklēja noteiktās vietas un objektus. Šogad izturīgākā braucēja ir Vita Ļaudama, kura nu ir velo ziemas čempione! Juhuu, apsveicam! Vita gan visvairāk nobrauca, gan arī apmeklēja visas vietas. Otrajā vietā ir Ginta Jaunciema, kura jau kā ierasts velo pasākumos gan ziemā gan vasarā ir līderu pulciņā. Ginta ir lielisks piemērs kā var ikdienā izmantot divriteni. Trešajā vietā dāmām ir Evita Ļaudama, kura aktīvi brauc ar divriteni ikdienā un tas rezultējās ar trešo vietu. Super.

Vīriešiem ziemas čempions ir Jānis Jaunciems! Urā! Jānis ikdienā uz darbu dodas ar divriteni un attālums ir gana liels, lai sparīgi sakrātu km. Kā arī Jānis neizlaida nevienu vietas apmeklējumu, kas vēl nobrauktajiem km pieplusoja vietu km. Lieliski! Jānis ir ziemas čempions ikdienas velobraukšanā! Apsveicam. Visvairāk braucamos km saripināja Askolds Gludavs, kurš ir nopietns braucējs sporta režīmā! Askolds mēro garus km ar divriteni ikreiz un dara to kārtīgā treniņrežīmā. Super. Prieks, ka Askolds piedalās un brauc daudz. Trešo vietu un pirmoreiz godalgoto pulkā ir Aldis Rudēvics, kuram divritenis ir ikdienas transportlīdzeklis. Apsveicam Aldi.

Lūdzu apskatiet rezultātus, vai nav kaut kas, kas čekojot palaists garām tad labosim, rakstiet!

Apbalvošana notiks video formātā un balvas pasniegšu katram atsevišķi, par ko arī būs bildītes, ka balvas saņemtas. Patreiz vēl visi atbalstītāji nav savas balvas atgādājuši, tā ka, kad viss būs saņemts tad arī būs video apbalvošana.

Nju tā. Paldies tikai un vienīgi dalībniekiem par dalību. Bez Jums nebūtu pasākuma!

Bet tagad - aiziet "Liepājas velo vasara 2020" jau ripo. 


REZULTĀTI !!!!!!!!!


"Liepājas velo ziema 2020" bilžu konkurss.

Braucot er divriteni ļoti zieši var redzēt dažnedāžādus skaistus skatus un notikumus. Katram mums līdzi ir viedtālrunis ar iespēju uzņemt attēlus un no pieredzes zinu, ka tādas iespējas uzņemt skaistus attēlus braucot ar ričuku ir daudz. Līdz ar to arī pasākumos mums ir tradīcija - fotokonkurss! Un arī šis gads nav izņēmums, šoziem ir uzņemtas daudz skaistu bilžu, aptuveni 100 ar nedaudz. Zemāk ir galerija, kuru aplūkojiet un priecājaties par skaistumu.

Jau tuvākajā laikā attēli tiks publicēti Velo-Redele Facebook lapā, kur varēsiet ar tiem dalīties un aicināt balsot spiežot "Like". Attēls, kuram būs visvairāk "Like" tad arī tiks pie balvas.

Uzvarētājbildes īpašnieks tiks pie dāvanu kartes no Terēze foto! Tā teikt, būs iespēja ar profesionāļa "aci" tikt sabildētam!

Aiziet, balsojam!

Čau velobraucēj

"Liepājas velo ziema 2020" tuvojas noslēgumam un palikusi ir tikai viena nedēļa līdz noslēgumam, tā ka km krāt vēl var un vajag.

Ņemot vērā kopējo situāciju valstī un pasaulē saistībā ar vīrusa izplatību, šogad, visticamāk, kopīgu apbalvošanas pasākumu neveidosim, jo ir noteikts pulcēšanās aizliegums, kas ir spēkā un līdz apbalvošanas datumam nez vai tiks mainīts. Līdz ar to, apgalvošanas pasākums notiks attālināti, respektīvi, rezultātus paziņošu video tiešraidē, kurai būs iespējams pievienoties un redzēt. Tiešraides datumu un laiku paziņošu atsevišķi. Balvas nāksies pasniegt individuāli tiekoties un ievērojot visus drošības noteikumus (distanci). Protams, vispirms tiks apkopoti rezultāti, kurus apkopoju un varēsiet aplūkot tos, mazums kāda kļūdiņa ieviesusies.

Atskatoties uz 2019/2020 ziemas izaicinājumu jāsaka, ka īsta, kur nu vēl klasiska, ziema mums nebija. Pāris dienas gaisa temperatūra bija nokritusi zem 0, ko īsti par ziemu nosaukt nevar. Un principā jau ziema nav nekāds šķērslis. Priecē kuplais dalībnieku skaits, kas piedalās pasākumā un brauc ar divriteni. Kustības svaigā gaisā un ikdienā apvienojot ar transporta nepieciešamību - tas ir lieliski. Un pasākumus veidoju vienmēr ar domu, ka lai pēc iespējas vairāk cilvēki, liepājnieku piesaistītu ikdienas divriteņu izmantošanai.

Ikdienā pārvietoties ar divriteni, pat ņemot vērā patreizējos ārkārtējos apstākļus, var un vajag. Pārvietošanās ar divriteni nav pasākums, kas tiek kvalificēts kā riskants patreizējos apstākļos. Līdz ar to, izaicinājumi, ko veidoju noteikti būs, jo tie neparedz dalībnieku pulcēšanos vienuviet, bet gan katrs pats individuāli piedalās un rezultāti apkopojas attālināti. Līdz ar to noteikti var un vajag piedalīties izaicinājumā.

Esmu ķēries pie rezultātu apkopošanas un beidzoties marta mēnesim sākšu apkopot tos par pēdējo mēnesi.

Sargājiet sevi un citus, ievērojiet noteiktos piesardzības principus, sekojiet līdzi informācijai un brauciet ar divriteni.

Mārtiņš

Foto; Ginta Jaunciema (Liepājas velo ziema 2020).

Braucam, braucam velo ziemā 2020

Jau mēnesi esam 2020.gadā un arī tas gada pirmais mēnesis ir pagājis no "Liepājas velo ziema 2020" izaicinājuma/pasākuma - kā nu kurš to uztver. Bet rīkoju es to kā pasākumu, kurā katrs pats var izaicināt sevi, draugus, kaimiņus, paziņas un tā tālāk. Pasākumu, kurā katrs pats ir radītājs, dalībnieks un censonis. Protams, daļa no cilvēkiem uzskata, ka divritenis ir tikai vasaras transportlīdzeklis vai atpūtas ierīce, bet tā nu gan nav, to var un vajag arī lietot ziemā. Ziema ir tikai gadalaiks.

Pasākumā ir palikuši vairs 2 mēneši un jau jāsāk būs apkopot rezultāti. Un arī šis ieraksts ir par pasākuma starp-rezultātiem, kuri priecē. Brauc dalībnieki daudz un km skaitās vareni. Jo jā, ziemas īsti nav, sinoptiķi neprognozē un tā mēs līgani pārsiesim uz "Liepājas velo vasaru 2020". Vasara...vasara...

Bet nu par rezultātiem:

Vīrieši:                                                                      Sievietes:

1. Askolds Gludavs 3440.91 km                              1. Gaida Burbe 1587.16 km                              

2. Jānis Jaunciems 2745.26 km                              2. Laura Pirtniece 1429.34 km

3. Aigars Aploks 2593.74 km                                  3. Evita Šinketa 1284.10 km

Sieviešu konkurencē mainījies ir tikai tas, ka trešajā vietā ir Evita, kura ir no tās nobīdījusi Gintu Jaunciemu. Tiesa, ka atšķirība nav tik liela, lai Ginta nesaņemtos, bet arī Evita noteikti ievēros un centīsies aizstāvēt iegūto vietu vai pacīnīties par 2.vietu, kas tepat vien ir. Superīgi ir tas, ka abas ir ikdienas braucējas un divritenis tiek izmantots ikdienas gaitām. Lieliski. Otrā vietā joprojām ir Laura, kuras km ir tikai nedaudz mazāk kā pirmajā vietā esošajai Gaidai, kura sparīgi noturas 1.vietā. Gaida savus km pieveic Aizputes apkārtnē un abi ar dzīvesbiedru ir ļoti aktīvi velobraucēji. Vai tiešām šogad būs jauna velo ziemas čempione? To redzēsim, jāseko līdzi.

Savukārt vīriešu starpā situācija rāda, ka Askolds ir jau krietni atrāvies no 2.vietā esošā Jāņa Jaunciema. Askolds min ne pa knapo un sportisko. Tas ir labi, apņēmība ir cilvēka raksturlielums. Jānis brauc arī daudz un to dara, lai dotos ikdienas gaitās, kas piedod papildus vērtību apvienojot nepieciešamo ar lietderīgo. Un vēl lieliskāk, ka to dara kopā ar dzīvesbiedri Gintu, nu ļoti aktīva ģimene velo pasākumos! Aigars, kurš ilgu laiku turējās velo ziemas līderos patreiz ir 3.vietā un sākuma spars nedaudz noplacis, bez kas zin, vēl jau Aigars var sasparoties.

Nu bet lai vai kā pārvietošanās ar divriteni ir visiem dalībniekiem aktuāla arī ziemā. Un tik vien nepieciešams kā ieslēgt aplikāciju viedtālrunī, kas pati visu saskaitīs un parādīs un vēl to visu varēs parādīt draugiem soctīklos, kā arī saglabāt atmiņā. Divritenis jau ir tas, kas palīdz apvienot ikdienas vajadzību ar nepieciešamo - kustībām. Un vēl velo pasākumā vēl tikt pie foršām balvām - caur balvām iepazīt vietējos uzņēmējus un produktus. Un kad pierodi ikdienā izmantot divritenis - saproti, ka tas ir ērti, forši un lietderīgi. Jā. Tā tas ir!

Nu ko, vēl ir laiks, lai arī Tu izbrauktu ar ričuku un pateiktu sev un citiem, ka nedzīvo aizspriedumu pasaulē - ar divriteni var arī ziemā braukt!

Foto autori: Jānis un Ginta Jaunciemi, Imants Priede, Inga Krūtaine un Laura Pirtniece.


Liepājas velo ziema 2020

Tā kā ziema ar sniegu un salu kavējas vai arī, iespējams, nebūs vispār, tad ar divriteni braukt ir vairāk kā iespējams.

Pasākums noris katru dienu un katrs tur piedalās savas motivācijas vadīts - kurš brauc uz darbu ikdienā, kāds brauc pa brīvdienām un aktīvi fiksējas pie pasākuma atbalstītāju vietām. Ar to jau šis pasākums ir lielisks - katrs pats ir pasākuma vadītājs un noteicējs un vienlaicīgi motivējošs izmantot divriteni.

Tā vai šā pagājis jau laiciņš, var teikt puse no izaicinājuma jau ir pavadīta. Un varam ieskatīties kā tad iet dalībniekiem.

Sievietēm patreiz līderpozīcijā ir Gaida Burbe, kas aktīvi piedalās pasākumos ar divriteņiem un ikdienā pedāļus min Aizputes apkārtnē. Šī ziema Gaidai izskatās ir sekmīga, jo jau laiciņu atrodas vadībā. Protams, novēlu Gaidai arī turpmāk sparīgi mīt pedāļus un uzvarēt. Otro vietu notur Laura Pirtniece, kas ir iepriekšējo velo ziemu uzvarētāja, redzēsim vai otrajā pusē Laura noturēs savu ziemas velobraucējas čempiones titulu. Katrā gadījumā Laura ir ikdienais velobraucēja, kas, pēc pašas teiktā nu ir pievērsusies arī velo sportam un Latvijas mēroga balvas izcīnītas. Prieks un gandarījums, ka tas ir daļēji sācies no Liepājas velo vasaras un ziemas pasākumiem un turpinās jau nopietnāk. Trešajā vietā ir Ginta Jaunciema, kura nebūt daudz neatpaliek no līderēm un zinot Gintas apņēmīgu un azartu - uzvara ir iespējama. Ginta aktīvi piedalās ikdienas velobraucēju pasākumos un man ir liels prieks par to.

Vīriešu ieskaitē līderpozīcijā ir izvirzījies Askolds Gludavs ar jau samērā labu pārsvaru, kas iekrāts aktīvi braucot sporta un treniņu režīmā. Askolds ir aktīvs mtb braucējs un km sakrāj nopietni minot. Prieks, ka arī sporta velobraucēji piedalās ikdienas velobraukšanas pasākumā, patiesībā jau, šīs abas lietas ir apvienojamas ļoti elementāri un Askolds ir spilgts pierādījums tam! Aigars Aploks ilgu laiku bija līderis velo ziemā ar iespaidīgiem braucieniem Liepājā un apkārtnē. Bija patīkami ievērot kā Aigars, kurš līdz šim nebija manīts ikdienas velobraukšanas pasākumos, izvirzījās vadībā. Ceram, ka Aigars vēl pacīnīsies par pirmo vietu. Un arī trešajā vietā ir Jaunciemu ģimenes pārstāvis - Jānis Jaunciems. Jānis ir arī aktīvs un azartisks velobraucējs un divriteni izmanto ikdienā un braucieniem uz darbu. Ļoti iespējams, ka Jānis iesaistīsies cīņā par 2.vietu noteikti, jo neatpaliek daudz.

Tādi ir patreizējie rezultāti. Kopumā ir veikti daudzi km un dalībnieku skaits, kas pieteikušies izaicinājumam ir 160. Reģistrācija beidzās līdz ar Ziemassvētkiem, tā ka pieteikties vairs nevar.

Liels prieks par dalībniekiem un novēlam tiem izturību pasākuma 2.pusē.

Laižam!

Foto; no Liepājas velo ziema 2020 - autori: L.Pirtniece un I.Priede.

Čau čau čau...

 
REĢISTRĀCIJA


ENDOMONDO


NOLIKUMS


Kas ir ziema? Gadalaiks...auksti...sniegs... ? Jā, arī tas.

Bet! Bet arī tas, ka divritenis tad nu nepavisam nav jāliek pie malas, pagrabā, šķūnī vai lodžijā. Nu it nemaz. Ar to var un vajag arī pārvietoties ziemā un visos gadalaikos. Un tagad minēšu tikai dažus aspektus kāpēc tā uzskatu.

1. Tāpēc, ka Liepājā un apkārtnes novados ir pasākums "Liepājas velo ziema 2020"

2. Ziema ir tikai gadalaiks kad āra gaisa temperatūra TIKAI dažās dienās ir ap nulli vai zem tās.

3. Sniegs ir labi ja vienu nedēļu visas ziemas garumā

4. Pie mums tīra un kaisa divriteņu ceļus un ietves

5. Ziemā tikai jāpiedomā pie apģērba uz divriteņa

6. Jāsaprot, ka ir ziema un jāseko ceļa meteoroloģiskajiem apstākļiem

7. Joprojām brauciens ar velo ir veselībai noderīgs, īpaši spirgtais gaiss pa ceļa uz darbu dos spēku visai dienai

8. Aizspriedumu (velo ir tikai vasarai) laušana, jo tas, ka velo ir tikai vasarai patiesi ir mīts

9. "Liepājas velo ziema 2020" superīgās balvas, pie kurām vari tikt. Tik vien kā jābrauc ar divriteni

10. Prieks, ka esi daļa no tiem, kas rūpējas par to lai planēta Zeme pietiktu vairākām paaudzēm uz priekšu.

11. Liepājas izvietojums un lielums ir lieliski piemērots divriteņa izmantošanai kā transportlīdzekli

....un vēl un vēl varētu Tavās rokās, ņem, piesakies, reģistrējies, brauc un esi viens no aktīvajiem par kuriem citi brīnās.


Sveiks

Ziema ir aiz muguras un mēs jau minam pedāļus ikdienā pavasara režīmā, baudot spirgto rīta gaisu, jaunos saullēktus Liepājas ezerā un arī vakara braucienā saulrietus jūrā. Bet jau laiciņu atpakaļ ir noslēdzies pasākums "Liepājas velo ziema 2019", kas jau 2.gadu pēc kārtas pulcēja divriteņotājus, kas nebaidās no ziemas un brauc. Brauc, jo tiem divritenis ir visu sezonu braucamrīks un ikdienas transports. "Katram savs" ir pazīstams teiciens un šiem, kas brauc ar divriteni pa ziemu, ir pienācis laiks saņemt apbalvojumus!

Beidzot viss ir izdarīts, atvainojamies, ka ievilkās, bet tam ir savi, objektīvi, apstākļi. rezultāti ir apkopoti, visi informēti, neesmu saņēmis iebildumus.

Tātad! Pasākuma apbalvošana notiks 17.04.2019. plkst. 18:30, kafejnīcā "Vinilkoks", Liepājā, Kungu ielā 21/21b. Tieši aiz "Cafe21" ēkas, pagalmā, jaukā un retro stila kafejnīcas telpā, ko mums laipni atvēlēja mūsu pasākumu atbalstītājs!

"Liepājas velo ziema 2019" dalībnieki, kuri saņem apbalvojumus:

1.Laura Pirtniece; Baiba Petkus; Ginta Jaunciema; Evita Šinketa; Agnese Gludava; Vita Ļaudama; Ilze Mažaika

2.Jānis Jaunciems; Armands Macpans; Jorens Gredzens; Askolds Gludavs; Romualds Grumbins; Jānis Ašmanis; Gatis Maļinovskis

Uz pasākumu aicinām arī "Liepājas velo vasara 2018" dalībniekus, kuriem, neliela pārpratuma dēļ, netika pasniegti diplomi par dalību pasākumā. Un tie ir:

1. Iveta Priede; Aiva Lankovska; Līga Pāvila-Straupeniece; Īrisa Branaburga; Līga Rozenšteina

2. Ainārs Fabricius; Uģis Deķeris; Aldis Kalns; Jānis Šterns; Ivo Ozoliņš

3. Sintija Ozoliņa; Evita Šinketa; Raitis Kalnenieks; Viesturs Lēvalds; Aldis Eglītis; 

Laipni aicināts ikviens draugs, paziņa vai divriteņu entuziasts, lai suminātu izturīgos braucējus un kopīgi parunātos par interesantām lietām, kas saistās ar divriteņiem, vasaras plānotajiem braucieniem, piedzīvojumiem dabā! Būšu priecīgs par jebkuru, kurš ieradīsies!

Un nedaudz arī par "Liepājas velo vasara 2019", kas zina, varbūt kāds jaunumiņš...

Tiekamies!

Protams, liels paldies visiem dalībniekiem par dalību konkursā, paldies visiem, kas dalījās ar ierakstu un palīdzēja daudziem ieraudzīt šos skaistos skatus.

Pēc balsojuma "Facebook" fotokonkursa uzvarētājs ir Ginta Jaunciema ar foto kur tālumā ir saule saulrietā, gluži kā liels liesmojošs punkts. Bilde tiešām kolosāla, perfektā brīdī Ginta ir bijusi uz divriteņa, lai šādu mirkli noķertu! Kolosāla bilde, kas saņēma 27 "Like" Facebook konkursiņā.


Pagājuši ir 4 gan ziemīgi, gan, dažbrīd ne tik ziemīgi mēneši "Liepājas velo ziema 2019" pasākumā.

          Esam apkopojuši pasākuma rezultātus un ir laiks tos paziņot. Pasākums kopumā ir izdevies, reģistrējās nedaudz virs 100 dalībniekiem, bet "endomondo" izaicinājumā to bija vairāk. Jāpiemin, ka otrajā "Liepājas velo ziemā" bija arī jāapmeklē noteiktas vietas un braucieniem jāpievieno foto, par to saņemot noteiktu km skaitu, kas tika pieplusots pie faktiski nobrauktajiem. Tadā veidā arī varēja tikt pie papildus km, kurus nebija fiziski jābrauc.

          Vairāk nobraukto km ir vīriešu konkurences dalībniekiem - pirmās vietas ieguvējs Jānis Jaunciems pieveica "tīros" 4300 km! Vai nav slikti!? Cits pat ar auto tik daudz nenobrauc! Otrajā vietā ir Armands Macpans ar 3290.97 km un trešajā vietā Jorens Gredzens ar 3168.18. Vai nav kolosāli!

           Sieviešu konkurencē visvairāk ziemu uz divriteņa pavadīja Laura Pirtniece, kura nobrauca veselus 2813.17 km. Laura ir divkārtēja "Liepājas velo ziema" čempione un noteikti ieies vēsturē kā pirmās "velo ziemas" uzvarētāja un šogad titulu nosargāja! Super. Jāpiebilst, ka Laurai pasākuma gaitā kaut kas nogāja greizi ar "endomondo" profiliem un to sanāca veseli 2, iepriekšējo nebija iespējams "atdzīvināt". Mēs pārbaudījām un tur viss ir pareizi un taisnīgi. Otro vietu ar 2645.50 km ieņem Baiba Petkus, kas ir Liepājas velo pasākumu aktīva dalībniece no to pirmssākumiem un nopietni aizrāvusies ar sporta velobraukšanu, ceram, ka tas ir pateicoties tieši "Liepājas velo vasara" pasākumiem... 2470.85 km savā debijas "Velo ziemā" pieveica un 3.vietu ieguva Ginta Jaunciema! Liels prieks par Gintu, viņa ir jaunpienācēja pasākumā, ceram uz viņas dalību "Liepājas velo vasara 2019". Jāpiebilst, ka velobraukšana Gintai padevās kopā ar dzīvesbiedru Jāni, kurš vīriešu konkurencē bija izturīgākais ziemas braucējs. Liels prieks par tik aktīviem cilvēkiem, kas arī ziemā brauc, un brauc ne tikai paši, bet arī ar bērniem kopā. Ja kāds vēlas teikt, ka ziemā nevar braukt ar divriteni, tad lai pajautā šiem un citiem dalībniekiem, kas piedalījās. Medz teikt, ka: "cilvēkam robežas eksistē tikai galvā". Priecājamies par to, ka katrā no pasākumiem pievienojas arvien jauni, līdz šim nepazīti liepājnieki un novadu iedzīvotāji. Tas motivē un ir ļoti pozitīvi. Protams, priecājamies arī par ilggadējiem daībniekiem, kas ir izteikti velobraucēji un ikreiz piedalās, piedalās jo ikdienā pārvietojas ar divriteņiem.

            Protams, sakām lielu paldies visiem dalībniekiem, ka piedalījāties un ar savu piemēru rādat to, ka viss ir iespējams - sasniegt gan lielus, gan mazus, gan citus, gan arī savus mērķus. Bez Jums šis pasākums nenotiktu. Paldies.

            Liels paldies arī pasākuma atbalstītājiem: 

DUS "Virši"

Kafejnīca "Vinilkoks"/ "Putnu dārzs"

LOC (LIepājas olimpiskais centrs - SPA)

Liepājas pilsētas domei

SIA "Skandi motors Liepāja" un tā vadītājam Uģim Deķerim

Velodarbnīcai/veikalam "Liepājas velo parks"

Lāzertagam "Poligons1"

          Protams, ziema, ziema...bet divriteņa izmantošanai nav gadalaiku, ziema ir tikai viens no tiem ar savām prasībām jebkuram no transportlīdzekļiem. Viss ir atkarīgs no ikdienas vajadzībām un tām tad arī ir jāpiemeklē atbilstošākais transportlīdzekļa veids. Velosipēds ziemā, protams, vairāk ir paredzēts īsākiem braucieniem, bet ir dalībnieki, kas mērojuši ceļu līdz pat Rīgai. Jā, ziemā, ar velosipēdu līdz Rīgai - to paveica Armands Macpans, pie kam to darīja valsts svētkos tādējādi tos atzīmējot. Un ko tad lai par to saka - ziemā nevar braukt!? Var, un kā vēl var! Apģērbs un brauktuves apstākļi ir jāņem vērā un braukt var.

          Intensīvi gatavojamies arī "Liepājas velo vasara 2019", kura noteikti notiks. Piedalīsimies pašvaldības projektu konkursā, kur ceram iegūt nepieciešamo atbalstu, kā arī strādājam pie pasākuma projekta izveides, sponsoru piesaistes. Ir ko noņemties, bet esam entuziasti un prieks, ka Jums ir prieks un motivācija braukt ikdienā ar divriteņiem.Domāsim un ieviesīsim jauninājumus pasākumā, šādi tādi jau ir padomā, tā, lai pasākumi būtu daudzveidīgāki un ir kaut kas jauns. Kā viens neliels, bet, cerams, interesants jaunievedums "Velo vasarā" būs fotokonkurss! Jā, būs balvas par superīgiem foto, kas uzņemti braucot ar velosipēdiem, būs vairākas kategorijas, būs inčīgi! Bet tas nedaudz ieskatam, gatavojam arī vēl šo to interesantu!


"LIepājas velo ziema 2019" apbalvošanas pasākuma norises datums tiks paziņots nedaudz vēlāk! Bet tas notiks kafejnīcas "Vinilkoks" telpās - tas ir skaidrs.


Atbildīgais par pasākumu - Mārtiņš Zālītis - 26173222


REZULTĀTI

Sievietes

1. pozīcija - Agnese Gludava - 1533.18 km

2. pozīcija - Baiba Petkus - 1394.83 km

3. pozīcija - Evita Šinketa - 1383.90 km


Konkurence ir spraiga. Turpat netālu ir arī citas braucējas, kam attālums no

 līderu trio nav liels. Pēdējais izaicinājuma mēnesis ir sācies un redzēsim kā 

izvērtīsies sieviešu aktivitāe rezultātos.

Intriga ir liela...

Vīrieši

1. pozīcija - Jānis Jaunciems - 3271.53 km

2. pozīcija - Askolds Gludavs - 2750.29 km

3. pozīcija - Jorens Gredzens - 2124.21 km


Vīriešiem pirmie divi dalībnieki ir atravušies gan viens no otra, gan arī pārējiem.

Pat trešo pozīciju - viss ir tikai vēl priekšā! februārī tad redzēsim, kurš izraus

trešo, vai pat otro vietu.


Noteikti uzmanības vērts ir fakts, ka aktīvie ziemas braucēju vidū ir ģimenes - Agnese un Askolds Gludavi, kuri ir vadošo trijniekā abās ieskaitēs. Arī Ginta un Jānis Jaunciemi ir vadošajā "galā", Ginta gan ieņem patreiz 4. vietu, bet visas iespējas ir tikt trijniekā.

Pievēršam uzmanību tam, ka pirmās velo ziemas uzvarētājai Laurai, šoziem samisējās ar profiliem un viņai ir tie veseli 2, no kuriem viens ir aktīvs un otrs nē, bet, pēc pārbaudes mēs pieņemsim lēmumu vai tos summēt vienā km rezultātā.

Protams, mums ir liels prieks par visiem, ka ziema ir tikai gadalaiks un nebūt ne nemazina velo braukšanu! Lieliski. Jānis Jaunciems šoziem ir raženākais km braucējs, jau veseli 3 tūkstoši! Kolosāli!

Aiziet, braucam tad pēdējā mēnesī un skatāmies, kurš tad noslēguma mēnesī sabrauks vairāk.

Auksti?!

Nu taču - ir ziema! Kas nemaz neietekmē to, ka var ikdienas gaitās doties ar divriteni! It nemaz! pamēģini. Tikai skaties vērīgāk zem riteņiem! Jo vietām ir slidens.


Lai vai kā, "Liepājas velo ziema 2019" notiek un nobraukumi ir lieli, līderi jauni, šad un tad piesalst, bet tikai pāris dienas un kurš gan par to galu galā uztraucas!? Jābrauc tikai.

Nav ko te ņemties, skatamies kas tad mums 1. mēnesi aizvadot ir braucis vissparīgāk!

Sievietes:

1. Agnese Gludava ar 891 km. Agnese šoziem brauc sparīgi, viens mēnesis un gandrīz jau tūkstotis. Tas ir superīgi. Agnese ir pārliecināta velobraucēja, gan ikdienā gan arī sporta sacensībās. Īsts velo cienītājs. Tā tik turpināt!

2. Silvija Kauce ar 888 km. Silvija ir jauna dalībniece, vismaz neesam pamanījuši līderu galā. Silvija pēc braucieniem spriežot ar divriteni ir uz Tu, jo pārvietojas pa pilsētu un varētu būt, ka divritenis ir ikdienas trasportlīdzeklis. Super. Prieks. Novēlam tā turpināt.

3.Laura Pirtniece 652 km. Laura ir pirmā velo ziemas čempione. Pirmās velo ziemas, kas notika pagājušogad. Tas ir apsveicami, ka Laura neatdos titulu bez cīņas, bez draudzīgas cīņas ar citiem velobraucējiem. Aiziet!


Vīrieši

1. Jānis Jaunciems ar 1227 km. Jānis ir uzņēmies vadību un kopumā izaicinājumu līderu galā nav bijis, neesam manījuši. Bet tas ir labi, jo tādējādi Jānis ir pārsteigums un pierādījums tam, ka ir tikai jāvēlas un var braukt visu gadu.

2. Romualds Grumbins ar 1048 km. Roma ir zināms ikdienas velobraucējs daudziem. Daudziem velobraucējiem izaicinājumā un noteikti savējiem, kas zina, ka divritenis Romam ir kas vairāk kā tikai braucamais.

3.Markuss Ozols ar 997 km. Nu Markusu mēs daudzi zinām. No ikdienas braucēja Markuss jau ir iesaistījies sporta velobraukšanā un piedalās daudzās sacensībās. Prieks, ka daļēji arī pateicoties mums forši cilvēki pievēršas sportam! Aiziet. Tā tik turēt.

Šādi ir rezultāti.

Protams, blakus līderiem ir arī daudzi citi velobraucēji, kuri ikdienā pārvietojas ar velosipēdiem un tas ir super. Jo mēs visi kopā veicinam labāku rītdienu un pierādam, ka tikai mainot paradumus mēs spēsim būt labāki. Ka mēs spējam rīkoties, nevis tikai cerēt, ka kādu dienu kaut kas kļūs lētāks un līdz ar to dzīve labāka. Nē, ir jāņem divritenis, jāpārdomā savi paradumi un jācenšas izmantot iespēja. Iespēja būt "zaļākam" ikdienā, ietaupīt līdzekļus un uzlabot veselību kustoties ikdienā!


Ziema!?          Kur!?

Jā, ziema ir tikai gadalaiks un nekas vairāk. Ir tikai jāpiedomā vairāk pie apģērba, velosipēda apgaismojuma un vairāk jāuzmanās uz ielām, bet braukt var un  nemaz ne sliktāk kā vasarā.

Liepāja un apkārtnes novadi ir ideāli piemēroti velobraukšanai ikdienā, to izmantojot kā transportlīdzekli ikdienā. Attālums no pilsētas apdzīvotajiem rajoniem līdz centram ir aptuveni 5-7 km, kas ir vairāk kā ideāls lai ikdienā dotos ar velosipēdu uz darbu vai darīšanās.

Bet pāri visam - "LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2019" tiek organizēta, lai arī ziemās, kas pie mums vairs nav bargas, aktīvie velobraucēji un tie kas par divriteņa izmantošanu ikdienā domā, būtu vairāk motivēti to darīt. Tā, ka nenoliec savu velosipēdu malā, brauc! Pamēģini, jo tas neko nemaksā - neko! Esi aktīvs, lauz stereotipus!

Šoreiz mūsu pasākumam atbalstu ir apsolījuši uzņēmumi, kas aktīvos pasākumus atbalsta pirmoreiz. Tos vari aplūkot pasākuma afišā!

Zemāk atrodi 2 pogas, kas Tevi aizvedīs tur kur ir jāreģistrējas. Viena uz "Endomondo" izaicinājumu, otra uz Reģistrācijas formu", to aši aizpildi un gaidi 1.novembri, kad km sāks skaitīties! 

Ieskaties arī nolikumā, jo pasākumam ir "odziņas", noteikti izlasi!

 Endomondo izaicinājums 

 
 Reģistrācijas anketa 

  NOLIKUMSLiepājas velo ziema 2019


Aktīvi strādājam pie pasākuma plānošanas un aktīvajā fāzē ir atbalstītāju meklēšana, kurā mums patiešām sokas! Uz šo brīdi mums ir apstiprinājuši atbalstu jau 3 jauni uzņēmumi. Blakus attēlos Jūs varat redzēt tos! Lieliski vai ne? Jāsaka, ka gan, ka jaunu auto laimēt šoreiz nevarēs un arī degviela balvā nebūs, bet šis tas interesants no uzņemumiem gan. Arī velo darbnīca mums ir jauna, aktīva, jo rīko pasākumus ar velosipēdiem.

Domājam arī paša pasākuma aktīvās norises plānu, ir idejas, kā to padarīt interesantāku, lai nebūtu tikai km veikšana. Idejas, protams, ir jauka lieta, bet tās vēl jāmenedžē un jāīsteno! Bet zinu, ka Jums patiks! Protams, ja Jums ir kāda gaiša ideja, rakstiet mums un izskatīsim, kā to realizēt.

Laiciņš ārā ir jauks, pavēss, bet tas nav šķērlis, lai ikdienā dotos ar velosipēdu!

Braucam, braucam un apzināmies, ka rudens un ziema ir tikai gadalaiks! Kam nepieciešamas tikai nedaudz cits apģērbs.
"Liepājas velo ziema 2018"

20. martā kafejnīcā "Makšķernieka namiņš" notika pasākuma laureātu apbalvošana. Jaukā gaisotnē uzvarētāji saņēma balvas no pasākuma atbalstītājiem:
Liepājas olimpiskais centrs, SIA "BlueshockRace", Liepājas teātris un Liepājas pilsētas domes.
Dalībniekus sveica Biedrības "Velo-Redele" projektu vadītājs Mārtiņš Zālītis un valdes priekšsēdētājs Agnis Svažs.
1.vieta saņēma LOC spa dāvanu kartes; 2.vieta - "BlueShockRace" dāvanu kartes; 3.vieta - ielūgumus uz Liepājas teātri; 4-6.vietas - Liepājas suvenīrus no Liepājas pilsētas domes.
Vietu ieguvējus un nobrauktos km ir iespējams apskatīt uzejot ar kursoru uz bildēm.
Paldies Gintam Samedovam par foto.

"LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018" rezultāti:

      Ziema Liepājā un tās apkārtnē mūs šogad priecēja gan ar lielu sniegu gan zemu temperatūru. Prieks, ka tas neatturēja dalībniekus braukt ar velosipēdiem. Patiesībā, ar velosipēdu ir iespējams braukt jebkuros laika apstākļos, nepieciešams ir tikai piemērots apģērbs. Somijā, piemēram, ir pilsētas, kur iedzīvotāji visu gadu izmanto velosipēdus ikdienā. Somijā, kur lielāko daļu laika ir auksts laiks un daudz sniega!

      Liepājas velo ziema kā izaicinājums tika izveidots pirmo gadu. Kopumā reģistrējušies pasākumam bija 173 dalībnieki, kas, mūsuprāt, ir labs sākums. Pasākums mērķis bija aktualizēt faktu, ka velosipēds maldīgi tiek uzskatīts tikai par vasaras transportlīdzekli. Un noskaidrot cik cilvēku arī ziemā neliek velosipēdu šķūnītī. Protams, ne jau visi velobraucēji, kas brauc ikdienā piedalījās izaicinājumā.

      Kopējie rezultāti mūs priecē. Gan dalībnieku skaita ziņā, gan veiktā attāluma, gan arī faktā, ka pasākums ir izdevies. Var braukt ziemā un to pierādāt Jūs, dalībnieki! Paldies Jums.

      Liela daļa no dalībniekiem velosipēdu izmanto ikdienā, ko varēja redzēt no to braucieniem. Jāatzīmē Imanta veikums - 4200 km, kas, pat Liepājas velo vasarā būtu līdera rezultāts. Ceram, ka viņš piedalīsies arī "Liepājas velo vasara 2018". Prieks par Lauru, kas ir uzvarējusi sieviešu ieskaitē un ar saviem braucieniem parādījusi to, ka ikdienā izmantot velosipēdu var vienkārši un dara to ar prieku. Arī Āris brauc ikdienā un izmanto velosipēdu lai dotos uz darbu vai no tā.

SIEVIETES

1.vieta - Laura Pirtniece - 2419.32 km

2.vieta - Baiba Petkus - 1978.38 km

3.vieta - Līga Rozenšteina - 1880.84 km

4.vieta - Inta Untenberga - 1174.78 km

5.vieta - Monta Priedola - 715.11 km

6 vieta - Inga Krūtaine - 561.19 km


VĪRIEŠI:

1.vieta - Imants Švarcs - 4206.06 km

2.vieta - Āris Burkins - 2721.27 km

3.vieta - Markuss Ozols - 2576.53 km

4.vieta - Imants Priede - 2021.32 km

5.vieta - Jānis Ašmanis - 1775.35 km

6 vieta - Armands Macpans - 1477.77 km


Rezultāti tika apkopoti ņemot vērā 2 noteikumus: reģistrācija endomondo izaicinājumam un aizpildīta pieteikuma anketa.

1.-3. vietu ieguvēji saņems atbalstītāju dāvātās balvas (dāvanu kartes), 3.-6.vietu ieguvējiem tiks pasniegti forši suvenīri no Liepājas pilsētas domes.

Apbalvošana notiks 20.03.2018. plkst. 18:30 kafejnīcā "Makšķernieku namiņš" Vecā ostmala 11, LIepāja. Aicinām visus dalībniekus.

LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018

Šogad ziema mūs lutina ar zemu temperatūru un sniegu, BET tas nebūt nebaida velobraucējus, kam velosipēds ir ikdienas transportlīdzeklis.

Šogad LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018 tika organizēta pirmoreiz, kā pilotprojekts, ar mērķi motivēt velobraucējus pārvietoties ar velosipēdu arī ziemā. Kā zināms, gadalaiks pats par sevi nav iemesls lai nelietotu velosipēdu. Viss sākas ar vēlmi pārvietoties aktīvi un videi draudzīgi. Ziemā slīd visiem: automašīnām, gājējiem slēpotājiem un velosipēdistiem. Tikai katrs no tiem apzinās sava transportlīdzekļa spējas un vadīšanas īpašības. Bettas ir iztirzājams un garš temats, atgriežamies pie pasākuma.

Liepājas velo ziema ir kaut kas jauns. Priecājamies par samērā kuplo dalībnieku pulku.

Tuvojas izaicinājuma finišs un sākam sarūpēt balvas, kuras pasniegsim uzvarētājiem individuāli. Kopēju apbalvošanas pasākumu neorganizēsim, piedodiet, visus spēkus, resursus un idejas novirzam nākamajam vasaras pasākumam. Bet noteikti foto galerijās redzēsiet apbalvošanu!

Apkopojam mūsu sponsoru dāvātās balvas un esam milzīgu pateicību parādā SIA "BlueShockRace" elektrokartingu hallei (Anda Madara Lībe); Liepājas teātrim (Jevgenija Skoraja) un Liepājas pilsētas domei (Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa) un tās vadītājai Elīnai Tolmačovai.

Zemāk varam apskatīt balvas ko saņems izturīgākies braucēji ziemā. Būs arī silta dāvana no Liepājas olimpiskā centra, kur tās ieguvēji varēs sasildīties baseinā un pirtiņās pēc ziemīgajiem braucieniem.

Prieks par visiem dalībniekiem. Mēs, organizētāji nākamgad centīsimies rīkot šo izaicinājumu atkal, bet tagad ķeramies klāt vasaras izaicinājumam.

Juhuuuu...Liepāja ir velo pilsētaaaaaaaa!!!!!!

LIEPĀJAS VELO ZIEMA 2018

Ir pienācis laiks, kad ārā vairs nav silts laiks un pie mums to sauc par ziemu. Bet braukt ar velosipēdu var arī ziemā, var, var...! Var un ir cilvēki, kas to dara, ir daudz pilsētu pasaulē ar bargākiem laikapstākļiem un tur cilvēki brauc.

Mēs arī varam un daram! Braucam, skaitam km un sparīgākie tiks pie balvām. Balvām no mūsu atbalstītājiem, kas ir afišas apakšā norādīti.


Noteikumi dalībniekiem ir tie paši kas "Liepājas velo vasaras" pasākumos attiecībā uz godīgu dalību - neizmantot citus transporta veidus, kā tikai velosipēdus; braucieniem 2/3 ir jābūt Liepājā vai afišā minētajos novados (arī Aizputes - kļūdas pēc nav ielikts afišā); dalībniekam jāreģistrējas gan "endomondo" izaicinājumā (poga zemāk), gan arī jāaizpilda vienkārša reģistrācijas forma; jāievēro godīgas dalības principi, jābūt gatavam, ka visi braucieni godalgoto vietu ieguvējiem tiks pārbaudīti un var tikt jautāts precizējums par kādu konkrētu braucienu ar velosipēdu.

Par balvu pasniegšanu informēsim pasākuma gaitā (vietu un laiku). Pasākuma laikā var tikt un būs pēkšni uzdevumi, kas attieksies uz pasākuma būtību, par tiem informācija tiks ievietota šajā mājas lapā, kā arī informācija par to tiks publicēta "Velo-Redele" Facebook profilā.

Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apgērbs! Braucam!

http://ej.uz/LVZ_2018


Neapšaubāmi, ir laiks un dienas, kad braukt ar velosipēdu liekas tīrais neprāts! Arī mums ir dienas, kad paveroties pa logu un redzot lielās lietus lāses logā, šķiet, nē, tikai ne ar velosipēdu! Bet saņemoties un izejot no mājas ar velosipēdu, sākot braukt, saprotams, ka nev nemaz tik traki un lietus jau ir tikai lietus. Pie kam, ja esi sagatavojies tam un ir lietus jaka vai vēl labāk - specapģērbs - nekas nav neiespējams. Ir tikai jāgrib un visu var panākt un izdarīt.

Šo pasākumu izveidojām, jo iedvesmojāmies no kādas Somijas pilsētas, kur pat ziemas laikā 60 % no iedzīvotājiem turpina braukt ar velosipēdiem! Un tas ir Somijā!?!?!? Latvijas ziemas nebūt nav tik bargas, īpaši pie jūras, tātad, Liepājā un tās apkārtnē. Parasti ziemas ir siltas un var pārvietoties ar velosipēdu.

Tātad, pasākums "Liepājas velo ziema 2018" ir sekotājs ikgadējam, nu jau 4 pasākumam "Liepājas velo vasara". Esam par velosipēdiem un to izmantošanu ikdienā.

0
.

 .